В Польщі знову виявили спалах африканської чуми свиней

Як поінформував міністр сільського господарства Польщі Марек Савіцький, на Підляшші, біля кордону з Білорусією виявлено мертвого кабана. Про це повідомляє УНН з посиланням на Польське радіо.

Після проведення відповідних експертиз у Польщі, цей випадок зараз досліджують іспанські лабораторії.

Це третій випадок захворювання тварин на африканську чуму і перший після 18 лютого. Після попередніх двох, виявлених у цьому ж регіоні, Росія та Україна ввели заборону на ввезення польської свинини.

Однак Марек Савіцький не виключає, що українці знесуть ембарго вже 4 червня. Зараз у Парижі проходять консультації на цю тему. На конференції польський міністр запевняв, що підозра на черговий випадок спалаху африканської чуми свиней не матиме негативного впливу на рішення Києва.

Нагадаємо, африканську чуму свиней у Польщі фіксували у лютому.

Україна припинила імпорт свинини з Польщі після виявлення останньої зими на польській території двох випадків африканської чуми свиней у диких кабанів. Яловичини Україна не купує в Польщі від 2007 року, внаслідок викриття у Польщі випадків коров’ячого сказу. Ембарго залишилося досі.

Згодом міністр сільського господарства Польщі М.Савіцький попросив скасування ембарго не тільки на польську свинину, але й на яловичину.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!