Імпорт газу в Україну з ЄС у 2017 році зріс на 95,8%

Україна в січні-серпні 2017 року збільшила імпорт природногогазу більш ніж у 1,9 рази (на 4,54 млрд метрів3) у порівнянні заналогічним періодом 2016 року.

Українська тенісистка Еліна Світоліна у матчі 1/8 фіналу турніруRogers Cup у Торонто грала з американкою Вінус Вільямс.

Президент Фінляндії Саулі Нійністьо зустрівся із ВолодимиромПутіним і попросив його звільнити українських заручників

Президент Фінляндії Саулі Нійністьо зустрівся із ВолодимиромПутіним і попросив його звільнити українських заручників

Триває складний багатоступінчастий процес добору суддівВерховного Суду України. Його проводить Вища кваліфікаційна комісіясуддів за сприяння та участі громадськості та міжнароднихдонорів.

Червень був багатий на події, пов’язані з реформами в секторіенергетики.  Ухвалено закони про Фонд енергоефективності,комерційний облік комунальних послуг та про енергетичнуефективність будівель. Підписано закон про ринок електроенергії. ВУкраїні відбувся черговий тиждень сталої енергетики, ще низкаукраїнських міст урочисто приєдналися до Угоди мерів – ініціативиЄС, спрямованої на протидію кліматичним змінам.

23 червня – День державної служби. Сфери, яка є нині на порозізначних і необхідних змін. І хоча про це не завжди замислюються,реформа державної служби також є частиною європейської інтеграціїУкраїни.

У рамках проекту «Голос місцевих ЗМІ», що фінансується ЄС,Громадське ТБ та Фундація Томсона створили два документальні фільмипро життя вимушених переселенців з Донбасу та Криму.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко планує відвідати Українунайближчим іноді.

Фото із архіву "Дня"

У планах прем’єр-міністра Гройсмана під час візиту доБританії є провести двосторонніх зустріче з прем’єромТерезою Мей та Держсекретарем у закордонних справахБорисом Джонсоном. Окрім того український прем’єр має взяти участьу засіданні Ради директорів Європейського банку реконструкції тарозвитку, а також провести переговори з Президентом ЄБРРСумою Чакрабарті і Міністром закордонних справ КанадиХристею Фріланд, повідомляють на Урядовому порталі.