Україна, Велика Британія, Франція, Ізраїль, Канада та ще п'ятькраїн у 2017 році частіше за інших держав голосували разом зіСполученими Штатами при розгляді резолюцій у Генеральній АсамблеїООН. Про це повідомили в постійному представництві США привсесвітній організації, коментуючи публікацію доповідіДерждепартаменту, який містить аналіз результатів голосування вГенасамблеї за минулий рік, інформує .

Усіх 43 учасників зустрічатимуть четверо ведучих, серед яких:Клаудія Семедо, Інес Лопес Ґонсалвіз, Педро Ґрейнджер та ПедроПенім.

Чеського дипломата майже відразу відпустили після перевірки йогодокументів.

Подорож віце-бургомістра австрійського міста Лінц у федеральнійземлі Верхня Австрія Детлефа Віммера до Кримського півострова,анексованого Росією, на так званий “Ялтинський економічний форум”,ймовірно, був фінансований Москвою. Про це сам Віммер розповів усереду в інтерв’ю місцевій газеті, говориться у повідомленні зпосиланням на Die Presse.

У місті Блуфілдс, Нікарагуа, застрелили репортера Анхеля Гахона,який вмикався у прямий ефір про антиурядові протести, говориться уповідомленні з посиланням на BBC Україна.

Число загиблих в результаті теракту в Кабулі (Афганістан)досягло 31, ще 54 осіб отримали поранення. Про це повідомляє уTwitter місцеве видання Pajhwok Afghan News.

Пасажири літака Southwest Airlines, двигун якого вибухнув прямов повітрі, називають справжньою героїнею свого пілота, якій післяаварії вдалося успішно виконати екстрену посадку. Про це повідомляєз посиланням на ВВС Україна.

В Берліні троє невідомих напали на двох людей в кіпах. Про цеповідомляє видання DW, посилаючись на місцеву поліцію.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила простворення фонду для боротьби із забрудненням океанів пластиком,говориться у повідомленні з посиланням на The Grocer.

47-річний житель американського штату Нью-Джерсі Річард Уолвиграв 533 млн дол. в лотерею "Mega Millions", говориться уповідомленні з посиланням на WBTV.