Польща купуватиме газ у США

21 листопада у Вашингтоні польська компанія PGNiG підписаладоговір на п’ять років із британською компанією Centrica щодо змістскрапленого природного газу (СПГ). За цей період до Польщі прибудедев’ять вантажних кораблів із американським газом, говориться уповідомленні з посиланням на Польське радіо.

Прокуратура оголосила підозру екс-директору “Олімпійського”

“В рамках провадження Київської прокуратури та К СБУ пророзкрадання коштів "Євро - 2012" проведено обшуки та оголошено пропідозру екс директору ДП "Олімпійський", генеральному директоруфірми — підрядника і директору посередницької структури. Сумазбитків лише при закупівлі сидінь для стадіону — 27 млн грн 2011року”, - написав Ю.Луценко.

Титул "Міс Всесвіт-2017" отримала представниця Індії

Корону в конкурсі краси “Міс Всесвіт-2017”, який проходив вКитаї, виборола представниця Індії Мануши Чхиллар. Таке рішення,сьогодні, 18 листопада, винесло журі щорічного конкурсу.

В ООН визначили дату Всесвітнього дня бджіл

Генеральна Асамблея ООН ухвали рішенні про оголошення 20 травняВсесвітнім днем ​​бджіл, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу ООН.

Українські та французькі науковці спільно досліджуватимуть Антарктику

Французька сторона запропонує Україні для співпраці низкунаукових проектів, які нині реалізуються їхнім полярним інститутом.Вони стосуються таких напрямів, як геологія, клімат, жива природа,астрономія, сейсмологія тощо. МОН разом з представниками науковоїспільноти оберуть ті, що є для нас найбільш пріоритетними.

Генпрокурор Фінляндії постане перед судом

Сьогодні головний суд Фінляндії проведе судове засідання пообвинуваченню генерального прокурора Матті Ніссінена у перевищенніслужбових повноважень, говориться у повідомленні з посиланням наYle.

Папа римський Франциск наказав заборонити продаж сигарет уВатикані з наступного року, говориться у повідомленні з посиланнямна Reuters.

Країни ЄС готові погодити спільний договір про оборону

Більше половини держав-членів ЄС, як очікується, за кілька днівпогодяться на важливий договір про спільні зусилля щодо захисту.Про це пише Financial Times

Червоний Хрест визнав зникнення понад 5 млн доларів на боротьбу з Еболою

Міжнародний комітет Червоного Хреста визнав зникнення понад 5мільйонів доларів гуманітарної допомоги на боротьбу з епідемієюЕболи, говориться у повідомленні з посиланням на “ВВС Україна”.

Легендарний український боксер, мер Києва Віталій Кличко увійшовдо числа десяти кращих чемпіонів світу у суперважкій вазі заверсією Всесвітньої боксерської ради (WBC).