Президент Молдови Ігор Додон заявив, що завершити миротворчуоперацію на території Придністров’я можна буде тільки після того,як обидва береги Дністра прийдуть до всеосяжної угоди про повневрегулювання конфлікту. Про це він написав на своїй сторінці уFacebook.

Шотландія планує переймати досвід Литви щодо збільшенняпереробки пластикових відходів шляхом впровадження заставної(депозитної) системи збору тари. Про це повідомляє видання TheScotsman

Регулярне вживання шампанського сприяє схудненню. До такоговисновку прийшли американські вчені, говориться у повідомленні зпосиланням на Daily Mail.

Україна та Канада презентували в СОТ Угоду про вільну торгівлю

За рік у Франції попит на страхування виноградників збільшився в15 разів, говориться у повідомленні з посиланням на Weather AndEconomics.

Жителька американського штату Індіана виграла 77 тисяч 777доларів в лотерею, говориться у повідомленні з посиланням навидання Action News Jax.

Більшість європейських країн не можуть виконати взяті на себезобов'язання зі скорочення викидів вуглецю в рамках Паризькоїугоди. Про це йдеться в новому дослідженні міжнародної групиекологів Climate Action Network Europe, яка займається питаннямиклімату, говориться у повідомленні з посиланням на EURACTIV.

Міжнародний досвід переробки вторинних ресурсів має не лишеекологічний, а й економічний ефект. На цьому наголосив аналітик ДП"Держзовнішінформ" Віктор Березін під час спеціалізованоїконференції "Переробка вторинних ресурсів", говориться уповідомленні з посиланням на прес-службу відомства.

Підвищення акцизу на алкоголь в Естонії привело не до скороченняйого споживання населенням, а лише спричинило зміну географіїпокупок. Про це заявила виконавчий директор Союзу виробників таімпортерів алкоголю Естонії Трійн Кутберг, говориться уповідомленні з посиланням на місцеве видання stolitsa.ee.