Стали відомі перші фіналісти нацвідбору Євробачення-2018

Фіналістами першого півфіналу нацвідбору на Євробачення-2018стали VILNA, The Erised і LAUD. 

Нігерієць, який навчався в Україні, 15 років видавав себе за дипломованого адвоката

Поліція нігерійського міста Лагос заарештувала 49-річногочоловіка, якого підозрюють в незаконному веденні адвокатськоїдіяльності протягом 15 років. Про це повідомляє ВВС.

ООН: на смітник викинуто більше 44 млн тонн електронних відходів

Кількість електронних відходів в глобальному масштабі неухильнозростає - до 2021 прогнозується зростання на 17% до 52 млн тонн.Такі дані дослідження, проведеного Університетом ООН

У Грузії запроваджують електронну сертифікацію вин

З 1 лютого цього року Національне агентство вина Грузіїзапустило електронну систему сертифікації. Про це заявив головаагентства Георгій Саманішвілі, говориться у повідомленні зпосиланням на прес-службу агентства.

Париж розкритикував польський закон із забороною "бандеризму"

Польський закон, який передбачає покарання за звинуваченняполяків у Голокості, а також за пропаганду "бандерівськоїідеології", є "небажаним" і "заслуговує засудження". Про це заявивголова МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан, говориться у повідомленні зпосиланням на Le Figaro.

Названі найбільші світові імпортери м

Рейтинг найбільших імпортерів м'яса птиці очолює Німеччина.Частка країни в обсязі світового експорту становить 6,4%,говориться у повідомленні з посиланням на World Atlas.

ЄС чекає на ухвалення Верховною Радою закону про екологічну оцінку

В ЄС висловили сподівання, що цього тижня Верховна рада ухвалитьзакон про стратегічну екологічну оцінку, необхідний для виконанняУгоди про асоціацію. Про це повідомляє з посиланням на офіційнийTwitter-аккаунт представництва ЄС в Україні.

У листопаді цього року семеро українців  потрапили дощорічного рейтингу New Europe 100.  Його опублікувала газетаFinancial Times.  Він складається зі ста людей з Центральноїта Східної Європи, котрі “змінюють суспільство, політичну ситуаціюта бізнес-середовище.

Україна за рік втратила 5 позицій у світовому рейтингу процвітання

Для порівняння країн і складення відповідного рейтингу аналітикиз інституту Legatum вивели так званий індекс процвітання (TheLegatum Prosperity Index) — комбінований показник, який вимірюєдосягнення країн світу з точки зору їх процвітання.

Дитина від трьох батьків: у Британії випробують новий метод штучного запліднення

Лікарі в клініці в північно-східній Англії отримали згода відБританського інституту фертильності на проведення штучногозапліднення з використанням ДНК трьох осіб. Таким чином лікарідопоможуть матерям не передати їхнім дітям смертельні генетичнізахворювання, говориться у повідомленні з посиланням на АР.