Українка виборола

Українка Влада Нікольченко виборола бронзову медаль на етапіКубка світу з художньої гімнастики у Мінську.

Дворазова чемпіонка Європи українська легкоатлетка НаталіяПрищепа після тріумфу в Берліні отримала "золото" на змаганняхMemorial Wiesława Maniaka в Щецині (Польща).

Британські королівські ВПС заявили про перехоплення шестиросійських бомбардувальників Су-24 над Чорним морем, в МіноборониРФ цю інформацію спростовують, говориться у повідомленні зпосиланням на ТАСС.

Президент РФ Володимир Путін 18 серпня планує відвідати весілляміністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль. Інформаціюпідтвердив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, говориться уповідомленні з посиланням на ТАСС.

У передмісті Лілля (департамент Нор) на півночі Франції водійавтомобіля протаранив вхід в мечеть міста Монс-ан-Барелі. Про цеповідомив ТАСС з посиланням на AFP.

У німецькому місті Трірі до 200-річчя Карла Маркса було збутопонад 100 тисяч примірників сувенірної купюри номіналом нуль євро зпортретом німецького філософа, соціолога і економіста. Про цеповідомили в неділю у компанії Trier Tourismus und Marketing, щозаймається поширенням "нульових" банкнот, говориться у повідомленніз посиланням на DW.

Усик вперше потрапив до десятки кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії

З 2014 року народні депутати зареєстрували близько 6 тисячзаконопроектів, 90% з яких так і не стали законами. «Законодавчийспам», популізм і корупція призвели до найнижчого в Європі рівнядовіри громадян до парламенту – лише 5%. Що вже зроблено длявирішення ситуації та що ще треба зробити народним депутатам таадміністрації парламенту, читайте в інтерв’ю з Джонатаном Мерфі,керівником проекту ЄС-ПРООН «Рада за Європу».

Украина обязалась привести требования к безопасности и качествутоваров до европейского уровня. То есть не только украинскиеэкспортеры должны работать по европейским стандартам, но икомпании, которые работают на внутренний рынок.

Украинская фабрика Kwambio успешно продает в Европу и СШАнапечатанные на 3D-принтере изделия для дизайн-индустрии и дляаэрокосмической отрасли. Сейчас украинцы вместе с европейскимилабораториями учатся печатать на принтере кости и органы.