Экспорт из Украины в страны Европейского Союза постоянно растет.Такой процесс фиксирует статистика: 11,2 миллиарда долларов запервое полугодие 2017 года и увеличение на 1,8 миллиарда долларовза первое полугодие 2018 года.

Міністр сільського господарства Франції Стефан Траверт обговоривз представниками галузі свинарства нові заходи, які повинні бутиреалізовані для запобігання африканської чуми свиней (АЧС)

Міністерство сільського господарства КНР розпорядилося зняти вокрузі Ляньюньгань (провінція Цзянсу) введений через африканськучуму свиней (АЧС) карантин, говориться у повідомленні з посиланнямна галузеве видання pig333.com.

Відзначається, що сьогодні пройшли обшуки в різних частинахкраїни за підозрою у фінансових махінаціях і відмиванні грошейбельгійськими футбольними діячами.

Папа Римський Франциск сьогодні, 9 жовтня, спіткнувся і впав,все-таки падіння не мало наслідків для його здоров'я. Про цеповідомляє з посиланням на ANSA, яке наводить слова прес-секретаряВатикану Грега Берка.

Власники накопичувальних банківських рахунків у Франції зпочатку 2018 року втратили 31 млн євро в результаті дій шахраїв,які обіцяли їм дохід від інвестування в bitcoin. Про це повідомляєфранцузьке видання leparisien.fr

У Латвії в суботу проходять вибори до сейму - парламенту країни,говориться у повідомленні з посиланням на Delfi.

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні розповів про те,що під час товариського матчу з Україною пройдуть пам’ятні заходи.Про це повідомляє з посиланням на спортивні ЗМІ, зокрема на порталFootball Italia.

За місяць в Білорусі подорожчали майже всі алкогольні напої. Проце свідчать дані Національного статистичного комітету РеспублікиБілорусь