Президент Білорусі Олександр Лукашенко планує відвідати Українунайближчим іноді.

Фото із архіву "Дня"

У планах прем’єр-міністра Гройсмана під час візиту доБританії є провести двосторонніх зустріче з прем’єромТерезою Мей та Держсекретарем у закордонних справахБорисом Джонсоном. Окрім того український прем’єр має взяти участьу засіданні Ради директорів Європейського банку реконструкції тарозвитку, а також провести переговори з Президентом ЄБРРСумою Чакрабарті і Міністром закордонних справ КанадиХристею Фріланд, повідомляють на Урядовому порталі.

На дні Маріанської западини знайшли небезпечні отрути і токсини

Міжнародна група вчених встановила, що на дні Маріанськоїзападини в Тихому океані знаходяться смертельно небезпечні токсини,говориться у повідомленні з посиланням на Nature Ecology andEvolution.

Найбільше у світі авіашоу стартувало у Франції

Найбільше у світі авіашоу — Міжнародний паризький авіасалон ЛеБурже — розпочалося сьогодні в однойменному аеропорту неподалікстолиці Франції, повідомляє із посиланням на офіційний сайтавіасалону.

Також міський голова заявив, що пожежу можна було уникнути.

Т.Мей розпорядилася про відкрите розслідування пожежі у Лондоні

Прем'єр країни заявила, що люди мають отримати відповіді напитання про те, чому вогонь поширювався будівлею настількишвидко.

Щонайменше 1,4 млн людей в Європі щороку помирають через забруднення навколишнього середовища – ООН

За даними організації, щонайменше 1,4 млн осіб щорічно помираютьчерез забруднення навколишнього середовища. Ця цифра еквівалентнаприблизно 15% від загальної смертності в Європі.

У Норвегії хочуть заборонити паранджу в закладах освіти

Зазначено, що заборона пояснюється тим, що подібний одягускладнює спілкування між викладачами та учнями.

Парижанка поскаржилась на владу Франції через брудне повітря

Як відзначає видання, Клотільда Нонне зявляє, що прожила уФранції 30 років, після чого її здоров‘я погіршилося. Адвокат жінкитвердить, що погане повітря викликає в країні 48 тисяч смертейщороку.

Американські астрономи відкрили найгарячішу планету

Як зазначає видання, планета за розмірами вдвічі більша заЮпітер. Це найгарячіша планета, яка відома вченим на даний момент.Вона знаходиться в сузір’ї Лебедя на відстані 650 світлових роківвід Землі.