Для громадян України дуже важливо отримувати якісні послуги відорганів влади. Це один з найважливіших компонентів європейськогоцивілізаційного простору, до якого прагне Україна.

У МЗС Туреччини вчергове заявили про невизнання анексії Криму

“Ми не визнаємо і не визнаємо незаконну анексію Криму”, —зазначив А.Йилдиз.

Україна, Молдова і Грузія створять спільний центр зв’язку з ЄС

з посиланням на "Польське радіо".

Ідентифіковані ще дві жертви теракту в Манчестері

Олівія Кемпбел

Поліція арештувала 23-річного чоловіка у зв

"Щодо події останньої ночі на стадіоні "Манчестер-арена" можемопідтвердити, що ми арештували 23-річного чоловіка в ПівденномуМанчестері", - сказано у повідомленні.

Кількість жертв теракту в Манчестері зросла до 22 осіб

У поліції підтвердили, що наразі 22 осіб загинуло внаслідоктеракту в Манчестері, ще 59 отримали поранення. Постраждалі наразіперебувають у восьми лікарнях.

У США продали найдорожчу картину американського митця

“Покупець заплатив за неї майже удвічі більше, ніж за попередній найдорожчий твір художника”, — йдеться в повідомленні.

Експерт розповів, скільки мільонів гривень на рік заробляв mail.ru - експерт

“Заборона російських web-сервісів — не цензура. Це санкції, які введені поки що на три роки. Тільки Mail.ru в Україні щорічно заробляли понад 100 мільйонів гривень або 4 мільйони доларів”, — сказав він.

ВООЗ назвала найбільш питущу країну світу

За словами директора Департаменту неінфекційних хронічних захворювань і зміцнення здорового способу життя Європейського бюро ВООЗ, в Литві в 2016 році один житель в середньому споживав 16 літрів спиртного.

Росія відзавтра вводить в аеропортах прикордонний контроль для рейсів з Білорусі

“З 00:00 15 травня 2017 року змінюється технологія обслуговування пасажирів, що прилітають з Республіки Білорусь в Російську Федерацію. Всі рейси в російські міста з внутрішніх терміналів будуть переведені в міжнародні сектори російських аеропортів. Також буде здійснюватися близький контроль повітряних суден і пасажирів, які прилітають з Білорусі та відлітають назад”, — сказано у повідомленні.