23 листопада набув чинності закон про російських артистів, якіперед гастролями чи концертами в Україні повинні отримуватипопередню згоду від Служби безпеки України.

В Польщі з уламків пам'ятників УПА роблять дорогу

У польському селі Грушовичи залишки пам'ятника воїнамУкраїнської повстанської армії використовували для мощення доріг.Про це повідомляє польське видання naTemat.pl.

Українські університети виступили проти декомунізації

Східноєвропейський університет імені Лесі Українки виступив завизнання неконституційним Закону України про декомунізацію. Такийже висновок у відповідь на вимога що Конституційного суду зробилиексперти Донецького університету імені Василя Стуса (тимчасовопереїхав до Вінниці).

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове поверненнядо Росії чергового прокремлівського пропагандиста ІгоряПетрашевича. Про це написала на своїй сторінці у Facebook речницяСБУ Олена Гітлянська.

СБУ заборонила в'їзд в Україну на три роки білоруському реперуМаксу Коржу. Про це в коментарі InfoResist повідомив помічникголови Держприкордонслужби Олег Слободян.

На кінофестивалі в Москві покажуть фільм про героїв АТО

На фестивалі документального кіно «Артдокфест-2017», який пройдез 6 по 12 грудня в Москві, Санкт-Петербурзі і Єкатеринбурзі,запланований показ українського фільму «Війна заради Миру»українського режисера Євгена Титаренко.

Українська співачка попрацювала в російському «Макдоналдсі»

Відома українська співачка Аліна Гросу, яка кілька років томузаради кар'єри поїхала в РФ, похвалилася роботою в російському"Макдоналдсі". Відповідне фото опубліковано на сторінці виконавиціу соцмережі Instagram.

Україна не забороняє книги російською мовою

В Україні немає заборони книжок російською мовою, у нас єобмеження на ввезення книг, які популяризують органи влади і силовіструктури держави-агресора.

Російський репер досить, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну законцерти в окупованому Криму, анонсував свій виступ у Києві.Організатори вже почали продавати квитки на виступ артиста,повідомляє "Обозреватель". Концерт Басти повинен відбутися 1грудня, судячи з анонсу, який розміщений на сайті виконавця. Реперповинен заспівати в клубі Stereo Plaza.

Українського журналіста не пустили у Вірменію через роботу в зоні АТО

Знімальна група ICTV полетіла у відрядження до Вірменії задомовленістю та акредитацією в МЗС, але в’їзд до країни виявивсязакритим. Про це повідомив кореспондент «Фактів тижня» ЄвгенЛєсной.