Швейцарія заарештувала 15 млн євро застави України за проведення «Євробачення»

Женевське управління примусового стягнення заборгованостінаклало арешт на €15 млн, які Україна внесла як гарантію успішногопроведення пісенного конкурсу "Євробачення 2017". Про це повідомляєпрес-служба Національної громадської телерадіокомпанії України.

Україна вперше в історії стала переможцем фестивалю реклами вКаннах. У номінації Entertainment For Music "Бронзового лева"отримав Український кризовий медіацентр за ролик про трагедіюБабиного Яру, повідомляється на сайті заходу

Служба безпеки України заборонила музиканту Вадиму Самойлову,одному із засновників групи «Агата Крісті», в'їзд в країну на п'ятьроків. Про це в середу, 21 червня, повідомляє портал«Обозреватель».

Петиція на підтримку української мови

Twitch — найпопулярніший в світі сервіс потокового відео ігровихпрямих трансляція та кіберспортивних турнірів. Однак, черезвідсутність української мови, як офіційної мови мовлення,україномовні трансляції на Twitch відсутні.

Відомій українській співачці погрожують вбивством

Українській співачці Анастасії Приходько, яку намагалися вкрастиі вивезти в Росію, погрожують розправою. Про це свідчить їїінтерв'ю "Апострофу".

Українська студія 4A Games офіційно представила довгоочікуванепродовження постапокаліптичних шутерів Metro. Нова частина епопеїпід назвою METRO EXODUS як попередні частини заснована на серіїроманів письменника Дмитра Глуховського.

С.Шнуров представив оновлену версію книги про "Ленінград"

Музикант Сергій Шнуров представив оновлену версію книги прогрупу "Ленінград", говориться у повідомленні з посиланням на РИА"Новисти".

Український співак Іван Дорн зібрався на фестиваль "Дика м'ята"в Росію з програмою Jazzy Funky Dorn!. Музикант виступить уп'ятницю, 23 червня, в селі Бунірево, Тульська область. Про цеповідомляється на сайті фестивалю.

У Генеральній прокуратурі України заявили, що в разі, якщонімецька музична група Scooter виступить в окупованому Криму, то їїучасникам загрожує вісім років в'язниці. Про це повідомив захисникгенпрокурора Євген Єнін, відповідаючи на запитання німецькогожурналу Bild про те, що загрожує музикантам, якщо вони виступлять вКриму.

Державна міграційна служба надала статус біженця колишньомуросійському актору Сергію Анісіфорову, який в 2014 році ставучасником Євромайдану, а зараз живе в Україні і є активістомодеської "Самооборони". Про це сам Анісіфоров розповів журналістам,повідомляє "Укрінформ".