В Україні на 89 відсотків збільшились продажі електромобілів

В Україні з початку року на 89% збільшилась кількість продажівавтомобілів з електродвигунами. Про це повідомляє , із посиланнямна УкрАвтопром.

В Україні на 89 відсотків збільшились продажі електромобілів

У період січень-жовтень 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросли продажі електромобілів на 89% — до 4214 штук.

В Асоціації зазначають, що задоволення такого попиту відбувалося в основному за рахунок імпорту вживаних електромобілів, частка яких в первинних реєстраціях становила 85%.

Також повідомляється, що в жовтні український автопарк поповнили 643 легкових електромобіля. Таким чином, попит на автомобілі, які працюють виключно на електротязі, зріс у 2,5 рази порівняно з жовтнем минулого року.

Основну масу (88%) зареєстрованих в минулому місяці електромобілів становили імпортовані з-за кордону автомобілі, які вже були в експлуатації.

Найпопулярнішим електромобілем серед українців залишається NISSAN Leaf. У жовтні українську прописку отримали 403 автомобіля цієї моделі.

BMW i3 посіла другий рядок рейтингу. Цей електрокар обрали 38 автомобілістів.

На третьому місці TESLA Model S із результатом 27 автомобілів.

Четвертою за популярністю стала RENAULT Zoe. В активі цієї моделі 24 первинні реєстрації жовтня.

Замикає п’ятірку лідерів FIAT 500е — 23 авто.

Як раніше інформував , влада Австрії анонсувала нові законодавчі заходи для підтримки електромобілів. У майбутньому власники електротранспорту отримають право їздити по виділених смугах, безкоштовно паркуватися на частині платних парковок, а також рухатися зі швидкістю 130 кілометрів на годину там, де швидкість звичайних машин обмежена 100 км/год з екологічних міркувань.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!