У Торонто встановили меморіал жертвам Голодомору

У столиці провінції Онтаріо та найбільшому місті Канади Торонтовстановили меморіал жертвам Голодомору в Україні. В центрімеморіалу скульптура українського митця Петра Дроздовського “Гіркапам’ять дитинства”, говориться у повідомленні з посиланням намікроблог керівника відділу міжнародного розвитку при ПосольствіКанади в Україні Каріма Моркоса.

У Торонто встановили меморіал жертвам Голодомору

Розмістили меморіал неподалік аеропорту Торонто та набережної озера Онтаріо.

Моркос у своєму Twitter написав, що в церемонії відкриття взяв участь громадянин Микола Латишко, який вижив після Голодомору та емігрував у Канаду.

Латишко на церемонії відкриття меморіалу жервам Голодомору сказав: “Як християни ми повинні мати змогу пробачити, але ми ніколи не повинні забувати”.

Як раніше інформував , мер столиці американського штату Техас, міста Остіна, підписав документ про вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та визнання цієї трагедії геноцидом українського народу.

In a moving ceremony, today #Toronto officially unveiled its #Holodomor Memorial. Mr. Mykola Lathysko, himself a Holodomor survivor who emigrated to Canada, recounted his experience and told the crowd: ‘as Christians, we should be able to forgive but we should never forget.’ pic.twitter.com/LxDzPy0Zbb

— Karim Morcos (@kmorcos_) 21 жовтня 2018 р.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!