Залізничний експрес до Кривого Рогу на півмісяця припиняє рух

З 1 по 16 жовтня швидкісний поїзд “Інтерсіті” № 739/740сполученням Київ — Кривий Ріг у зв’язку з ремонтом контактних мережкурсувати не буде. Про це повідомила прес-служба Філії “Українськазалізнична швидкісна компанія” ПАТ “Укрзалізниця” на сторінці уFacebook

Залізничний експрес до Кривого Рогу на півмісяця припиняє рух

“У зв’язку з проведенням робіт з реконструкції контактної мережі на перегоні Фундукліївка — Цибулеве з 1 по 16 жовтня 2018 року швидкісний поїзд Інтерсіті № 739/740 Київ — Кривий Ріг — Київ не курсуватиме”, — йдеться у повідомленні.

Філія “Українська залізнична швидкісна компанія” ПАТ “Укрзалізниця” просить пасажирів у цей період планувати свої подорожі, враховуючи тимчасові зміни у роботі залізничного транспорту. Крім того, у прес-службі попросили вибачення за тимчасові незручності та висловили сподівання на розуміння з боку пасажирів про необхідність регулярного оновлення інфраструктури.

Нагадаємо, у період з 1 по 31 жовтня в Україні діятиме календарний період з коефіцієнтом — 0,93, що приведе до певного пониження ціни на проїзд.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з ремонтними роботами на дільниці Жмеринка – Гречани, що відбуватимуться з 10 по 30 вересня 2018 року, був тимчасово закритий продаж квитків на деякі поїзди цього напрямку. Проте 31 серпня "Укрзалізниця" поновила продаж квитків у західному напрямку.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!