Нардеп про "аптечний законопроект": наступний крок - закриття магазинів з овочами

Законодавча гілка влади не має права втручатися у діяльністьукраїнських підприємців. Таку думку у коментарі висловив народнийдепутат Вадим Кривенко, коментуючи наміри народних обранцівскоротити кількість українських аптек (законопроект №8591).

Нардеп про "аптечний законопроект": наступний крок - закриття магазинів з овочами

“Є деякі речі, які держава повинна регулювати. Це те, що стосується якості ліків, цін на соціально необхідні ліки. До прикладу — інсулін. Цей препарат відпускається українцям за програмою „Доступні ліки“. Тому, тут є місце для державного регулювання. А от те, що стосується кількості аптек — я не бачу необхідності їх зменшувати штучним способом. Ми не маємо на це права”, — сказав він.

Підприємницька діяльність в Україні і так занадто зарегульована, вважає Кривенко. А так званий “аптечний” законопроект (№ 8591) жодним чином не сприятиме покращенню конкуренції на рику, тому документ потребує доопрацювання, додав він.

“Якщо аптеки хочуть торгувати ліками — нехай торгують. Головне, що українці мають доступ до лікзасобів, що не треба далеко йти чи їхати. Не треба особливо втручатися у цю сферу. Бо за такою ж логікою давайте тоді почнемо регулювати крамниці із їжею, лотки із овочами та фруктами. Хто як хоче — так і торгує. Треба давати свободу, в тому числі — і підприємницькій діяльності в Україні”, — резюмував Кривенко.

Як писав , частка фармзаводу у ціні будь-якого лікарського засобу перевищує 75%.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!