Поляки платять за хліб менше за українців

У Польщі ціни на білих хліб стартують від 27 грн за кілограм,водночас в Україні найдешевший білий хліб коштує 28 грн закілограм. Про це повідомив у Facebook директор Українськоїасоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Поляки платять за хліб менше за українців

“В Україні найдешевший білий хліб ми знайшли за 28 грн за кілограм. У той час як у Литві найдешевший був 44 грн за кілограм. У Польщі хліб стартує від 27 грн. В Естонії менше ніж за 39 грн не знайдете, а в Румунії — від 38 грн. Угорський супермаркет пропонував білий хліб від 34 грн за кілограм”, — розповів Дорошенко.

Як додав експерт, найдешевший чорний хліб у нашій країні минулого тижня коштував 28 грн за кілограм, а в Литві — 13 грн. Польська мережа пропонувала хліб від 45 грн, естонська — від 28 грн, румунська — від 41 грн, а угорська — від 58 грн.

“Порівняння говорить про те, що середня вартість хліба в Україні та в найближчих сусідів вже майже зрівнялась. І це погано. А добре те, що зростати далі нікуди. Тому 2019 року ми будемо свідками помірного зростання ціни на хліб усіх цінових категорій, яке буде йти в рівень з інфляцією”, — прогнозує Дорошенко.

Зауважимо, моніторинг проводився минулого тижня щодо цін у інтернет-магазинах відомих торгових мереж в Україні та за кордоном на предмет найдешевшого хліба.

Нагадаємо, найбільше грошей за хліб доводиться віддавати киянам, найменше — жителям Одещини.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!