Улюблений клуб гине: соцмережі про продаж «Динамо» Шуфричу

Новина про ймовірний продаж ФК “Динамо Київ” Нестору Шуфричувикликала обурення у користувачів соціальної мережі Facebook.

Улюблений клуб гине: соцмережі про продаж “Динамо” Шуфричу

Нагадаємо, напередодні, із посиланням на власні джерела, журналіст Роман Реведжук повідомив про існування домовленості між Суркісами та Шуфричем щодо продажу ФК “Динамо Київ”.

“Суркіс планує продати FC Dynamo Kyiv своєму другу Нестору Шуфричу. Як повідомляють мої джерела інформації, уже відбулися переговори та досягнуто домовленостей. Це жахливо! Я розумію, що гроші не пахнуть, тому вони Україну давно продали. Та коли легенда українського футболу, ходить по руках кремлівських хвойд, мене це обурює. Має ж хтось зупинити цей абсурд”, — йдеться у дописі журналіста.

Користувачі Facebook активно коментують повідомлення Реведжука та обурюються.

“З такими підходами ми скоро побачимо "Динамо" у другій лізі. На очах гине улюблений клуб...

....але здається у Суркісів грошей немає. Гонсалес пожалівся на невиплату заробітної плати за три місяці. Окрім того, там ще й нюанси по податках. А взагалі логіку Суркіса в останні кілька років зрозуміти важко”, — написав користувач Іван Виговський.

“Щось взагалі не зрозумів такої маніпуляції, Шуфрич вже олігарх-магнат з можливістю підтримувати клуб з такою інфраструктурою? Що взагалі відбувається?” — зазначив Володимир Борисюк.

“Не буде Динамо. А взагалі, може й краще, щоб Суркісів не було”, — додав Олександр Савченко.

“Так було і з нашим "Металістом”. Курченко розвалив доволі успішний клуб“, — зауважила Ірина Тичук-Горбань.

“Типовий междусобойчик. Шуфрич у кумівстві з Медведчуком, Суркіс — старий партнер Медведчука”, — висловила думку Лілія Чередниченко, натякаючи на формальність можливої зміни власника клубу.

Як писав , за даними журналістів, у ФК “Динамо Київ” зараз складне фінансове становище.

Крім того, ДФС розпочала перевірку клубу за підозрою у веденні подвійної бухгалтерії з метою ухилення від сплати податків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!