Проблема забезпечення Харкова хлором вирішена - голова ОДА

Найближчим часом комунальне підприємство "Харківводоканал"отримає хлор від ВАТ "Дніпроазот", яке відновило свою роботу. Проце повідомила глава Харківської ОДА Юлія Світлична, говориться уповідомленні з посиланням на прес-службу ОДА.

Проблема забезпечення Харкова хлором вирішена - голова ОДА

"Це вирішить питання забезпечення міста Харкова хлором, яке гостро стояло в останні дні. Повністю зняти проблему і забезпечити потребу в хлорі "Харківводоканалу" планується протягом декількох днів. На території Харківської області проблема дефіциту хлору виникла лише в Харкові. В інших містах і районах області комунальними підприємствами були сформовані достатні запаси для безперебійної роботи і забезпечення потреби жителів у воді", - повідомила вона.

Світлична додала, що останнім часом технологічний запас хлору КП "Харківводоканал" частково поповнюється завдяки поставкам з Румунії, що дозволило уникнути виникнення критичної ситуації.

"Ситуація жорстко контролювалася керівництвом підприємства і перебувала на постійному контролі облдержадміністрації", - підкреслила керівник області.

Відзначимо 20 липня виробництво рідкого хлору було відновлено, паралельно йдуть поставки хлору з Румунії.

Нагадаємо, Харків входить в список українських міст, де склалася найгірша ситуація з наявністю хлору для очищення води.

Нагадаємо, централізоване питне водопостачання в Україні опинилося під загрозою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!