Експерт розповів про найпоширеніші способи фальсифікації вітчизняної "молочки"

В Україні існує законодавча заборона на використання рослиннихжирів при виробництві молочних продуктів. Але, по факту, цязаборона повсюдно порушується виробниками. Про це у своєму блозінаписав координатор Молочного комітету Європейської БізнесАсоціації Євген Кузьменко

Експерт розповів про найпоширеніші способи фальсифікації вітчизняної "молочки"

Експерт уточнив, саме заміна молочних жирів жирами рослинного походження є найпоширенішим способом фальсифікації "молочки".

"До того ж, шахраї стають все більш сміливими - якщо раніше рослинні жири домішували в невеликих кількостях, то зараз їх частка в складі продукту може досягати 100%", - наголосив він.

в парламенті в першому читанні проголосували законопроект про заборону використання пальмового масла в продуктах харчування, в тому числі, і в молочних товарах. Багато експертів називають цей документ радикальним і прогнозують збільшення кількості фальсифікату на вітчизняному ринку.

За словами нардепа Сергія Тригубенка, прийняття законопроекту може спровокувати подорожчання кінцевих товарів, що логічно, тому як "пальмою" недобросовісні виробники замінюють сьогодні натуральні тваринні жири.

"Щодо законопроекту про заборону - не дивлячись на всі його недоліки, думаю, він гідний уваги. Згодом ми завжди зможемо внести правки і доопрацювати цю ініціативу, але робити перший крок все ж треба", - вважає політик.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!