Із Туреччини повернулися понад 500 українців, чиї рейси “зависли"

З Туреччини до України повернулися 524 українця, які “застрягли”у Туреччині через проблеми із організацією авіаперельотів. Про це уTwitter повідомив консул України у Туреччині Андрій Сибіга

Із Туреччини повернулися понад 500 українців, чиї рейси “зависли"

“Протягом ночі з 5 проблемних рейсів в Анталії відправлено до України 3, на Батьківщину повернулося 524 співвітчизника. Консул на місці продовжує працювати на врегулюванням ситуації, надається необхідний консульський супровід”, — заявив Сибіга.

Раніше повідомляв, що станом на 16:00 11 липня у Туреччині було затримано 4 рейси, якими мали б повернутися 543 громадян України.

Напередодні туроператор Join UP! заявив, що літак MD-82 Anda Air в аеропорту “Бориспіль” 11 липня зробив вимушену посадку через потрапляння птаха в двигун літака. Туроператор стверджує, що інцидент порушив розклад чартерів Join Up! до/з Анталії. Також він заявив, що скорочує польотну програми у турецькому напрямі.

Нагадаємо, від кінця червня сотні українських туристів були заблоковані в аеропортах кількох країн. Українці не могли повернутися додому або вилетіти на відпочинок, очікуючи у аеропортах Тунісу, Албанії, Грузії, а також в аеропорту “Київ”. Авіакомпанія Bravo Airways пояснила затримки рейсів на кілька діб невиплатою коштів туроператором “Оазис тревел Україна”. Останній свою провину не визнавав. Через цю ситуацію Міністерство економічного розвитку і торгівлі України заявило про намір посилити відповідальність туроператорів.

Протягом ночі з 5 проблемних рейсів в Анталії відправлено до України 3, на Батьківщину повернулося 524 співвітчизника. Консул на місці продовжує працювати на врегулюванням ситуації, надається необхідний консульський супровід

— Andrii Sybiha

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!