Флагман США увійшов у Чорне море для спільних навчань з українським флотом

Флагманський корабель 6-го флоту ВМС США USS Mount Whitneyувійшов у суботу в Чорне море і направляється в Одесу, щоб взятиучасть в американо-українських військово-морських навчаннях SeaBreeze 2018. Про це повідомило командування 6-го флоту, якийбазується в Неаполі.

Флагман США увійшов у Чорне море для спільних навчань з українським флотом

“Корабель Mount Whitney увійшов у Чорне море 7 липня для проведення операцій по забезпеченню безпеки на морі і зміцнення регіональної морської стабільності, а також поліпшення підготовки військово-морських сил союзників і партнерів НАТО. В рамках цієї місії корабель візьме участь у навчаннях Sea Breeze 2018”, - йдеться в поширеній заяві. У п’ятницю з тими ж цілями в Чорне море увійшов ракетний есмінець USS Porter, додало командування.

Як вказується в заяві, “в ході навчань відпрацьовуватимуться різні завдання, в тому числі припинення незаконної діяльності на морі, протидія в повітрі і під водою, десантні, а також пошуково-рятувальні операції”. Передбачається, що в цьому році навчання пройдуть з 9 по 21 липня і охоплять північно-західну частину моря.

Sea Breeze проводяться щорічно, починаючи з 1997 року, згідно з “Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин” між Україною і США. Навчання відкриті і для інших країн.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!