Шахраї розсилають клієнтам ПриватБанку повідомлення про блокування карток

У ПриватБанку попередили клієнтів про те, що останніми днямиактивізувалися шахраї, які розсилають SMS з повідомленнями проблокування карток. У банку наголосили, що не розсилаютьповідомлення клієнтам зі звичайних мобільних номерів, більше того,не розсилають повідомлення про блокування карток. Про це повідомилиу прес-службі банку.

Шахраї розсилають клієнтам ПриватБанку повідомлення про блокування карток

“ПриватБанк не надсилає своїм клієнтам сервісних або інших повідомлень зі звичайних мобільних номерів. Також ПриватБанк не розсилає клієнтам повідомлень про блокування карток”, — зауважили в банку.

Всі комунікації банку з клієнтами, у тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700.

Зокрема зазначається, що служба безпеки банку за останні дні зафіксувала випадки шахрайських розсилань абонентам одного з українських операторів SMS з приватних мобільних номерів про нібито блокування карток клієнтів. У тексті таких повідомлень шахраї пропонували зв’язатися з ними за вказаними номерами, щоб отримати персональні дані клієнтів.

Шахраї розсилають клієнтам ПриватБанку повідомлення про блокування карток

У зв’язку з цим банк разом із операторами зв’язку оперативно заблокували номери шахраїв і передали інформацію до кіберполіції. За попередніми даними, шахраї базувалися у Запоріжжі.

Нагадаємо, кіберзлочинці в Україні створювали фейкові веб-обмінники криптовалют.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!