ЗМІ: у Франції затримали 10 ультраправих активістів, які планували напад на мусульман

Співробітники підрозділу французької поліції по боротьбі зтероризмом затримали у суботу 10 активістів ультраправихрадикальних кіл. Як повідомило в неділю Agence France-Presse, заданими, неофіційно отриманими зі слідчих органів, ці людипідозрюються в підготовці нападу на мусульман, інформує .

ЗМІ: у Франції затримали 10 ультраправих активістів, які планували напад на мусульман

Арешти були проведені в різних регіонах Франції, зокрема, на острові Корсика. Як повідомило джерело, “план нападу на мусульман носив на даному етапі досить загальні риси”. Згідно іншого джерела, ультраправі “мали намір атакувати тих мусульман, яких вони підозрюють у приналежності до радикальних поглядів”.

Нагадаємо, у Львові радикали скоїли напад на табір ромів. Унаслідок сутичок загинув 24-річний ром, який є мешканцем села Рівне Закарпатської області. Ще трьох госпіталізували з ножовими пораненнями — 19-річного мешканця міста Мукачево, 30-річну жителька села Буркатове Закарпатської області та 10-річного хлопчика, який також є мешканцем села Буркатове.

Слід зазначити, що напади праворадикалів на табори ромів останнім часом відбуваються в Україні регулярно. 22 квітня у Києві невідомі спалили табір ромів на Лисій горі у Києві. Відповідальність за цей напад взяли на себе праворадикали з організації “С14”. 9 травня невідомі спалили табір ромів поблизу Львова. Увечері 22 травня група озброєних осіб вчинила напад на табір ромів у Тернопільській області, яким довелося рятуватися втечею.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!