У ВР вимагають перевірити табори відпочинку на Запоріжжі

Спалахи масових отруєнь в оздоровчих таборах у Запорізькійобласті вже стали системними і аж ніяк не схожі на фатальний збігобставин. Тому, ймовірно, що керівництво регіону просто не виконуєсвоїх обов’язків. Про це на своїй сторінці у Facebook написавнародний депутат Сергій Тригубенко.

У ВР вимагають перевірити табори відпочинку на Запоріжжі

“15 червня в оздоровчому таборі "Маяк" (Запорізька область) одразу 40 дітей та 4 вихователі відчули погіршення самопочуття. Причиною отруєння називають — продукти харчування.

Нагадаю, що минулого року та ж Запорізька область стала епіцентром масових отруєнь відпочивальників. Тоді захворіли діти у таборі "Лазурний" (Бердянськ). Також мав місце навіть летальний випадок в оздоровчому таборі "Факел" (Бердянськ).

Вважаю, що така системність порушень на дитячих курортах регіону не може бути ані випадковістю, ані фатальним збігом обставин”, - написав нардеп.

Є всі причини вважати, що керівництво регіону не виконує своїх обов’язків належним чином, піддаючи ризику життя наймолодших, додав Тригубенко.

“Тому, звертаючись до контрольних органів та правоохоронців, прошу призначити позапланову та всеохопну перевірку курортів Запорізької області, де сьогодні відпочивають діти”, — зазначив Тригубенко, додавши, що особисто ретельно буде слідкувати за ходом кримінального провадження по факту отруєння дітей у “Маяку”.

Як писав , за масові отруєння в Україні не карають.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!