Комісія запропонувала Гройсману закрити дисциплінарне провадження щодо Лінчевського

Дисциплінарна комісія не побачила в діях заступника міністраохорони здоров’я Олександра Лінчевського дисциплінарного проступкуі порадила Прем’єр-міністрові закрити дисциплінарне провадженнящодо нього. Про це заявив сьогодні голова комісії КостянтинВащенко, передає кореспондент .

Комісія запропонувала Гройсману закрити дисциплінарне провадження щодо Лінчевського

“В даному конкретному випадку комісія не вбачає в діях заступника міністра Лінчевського дисциплінарного проступку. І у зв’язку з цим пропонує Прем’єр-міністру закрити дисциплінарне провадження стосовно нього”, — сказав К.Ващенко.

Водночас, за його словами, “висловлювання О.Лінчевського як особи уповноважено діяти від імені держави містять ознаки порушення загальновизнаних норм етичної поведінки та були неоднозначно сприйняті суспільством, а також несуть репутаційні ризики як для уряду, так і для державної влади в цілому”.

“Разом з тим, комісія зауважує, що питання відповідальності за порушення саме етичних норм поведінки не врегульовані чинним законодавством. Виходячи з цього, комісія пропонує КМУ розглянути це питання на засіданні уряду та прийняти відповідні рішення”, — додав він.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що Олександр Лінчевський під час звіту у Рахунковій палаті заявив, що в Україні немає сенсу фінансувати лікування онкохворих. Сам заступник міністра вважає, що його слова були вирвані з контексту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!