В Україні кожен четвертий дитячий табір працює із порушенням санітарних норм

Станом на 25 травня поточного року представникиДержпродспоживслужби перевірили 5 тис. 500 дитячих закладівоздоровлення та відпочинку. Такі дані у відповідь на запитпідтвердили у Держпродспоживслужбі.

В Україні кожен четвертий дитячий табір працює із порушенням санітарних норм

За підсумками відповідних перевірок порушення санітарних норм були зафіксовані у 1 тис. 313 установ, або у 24% від загальної кількості.

При цьому в 2017 році, за даними Держпродспоживслужби, невідповідність санітарним вимогам була виявлена у 17% перевірених установ.

Основними порушеннями, що зафіксували контролери, були: невиконання пропозицій Держпродспоживслужби щодо зміцнення матеріально-технічної бази, організації харчування, недотримання санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів, невідповідність гігієнічним показникам питної води в закладах Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської, Запорізької, Сумської та Кіровоградської областей.

“За результатами встановлених порушень співробітниками територіальних органів Держпродспоживслужби надані відповідні пропозиції власникам оздоровчих установ”, — прокоментували у відомстві.

Разом з тим, цього літа українських дітей готові прийняти 9,4 тис. закладів оздоровлення і відпочинку.

Нагадаємо, за словами нардепа Сергія Тригубенка, перевірки санаторіїв не убезпечують відпочивальників від негативних наслідків.

Також нагадаємо, санаторій, де отруїлися діти бійців АТО, напередодні п’ять разів перевіряла Держпродспоживслужба.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!