За рік безвізу українці оформили понад 5 млн біометричних паспортів

За рік роботи безвізового режиму з країнами ЄС в Україні булооформлено більше ніж 5 мільйонів біометричних паспортів. Про цесказав під час прес-конференції "Річниця безвізу: статистика,тенденції, стратегія" Голова Державної міграційної служби МаксимСоколюк

За рік безвізу українці оформили понад 5 млн біометричних паспортів

"Ми почали процес видачі біометричних документів ще у січні 2015 року, розуміючи, що рано чи пізно відбудеться надання безвізу", - зазначив Соколюк.

За його словами, сам безвіз не був метою, нею була реформа паспортної системи й видача нових документів, що відбувається на основі електронного реєстру.

"За цей період ми оформили більше ніж 8 млн 800 тис. біометричних документів. А коли було оголошено початок безвізу – за цей рік оформлено більше ніж 5 млн, тобто, якщо порівняти з минулими роками, за таких самий період ми оформили більше ніж у 2.5 рази більше документів. Таке навантаження триває, і хоча потроху воно зменшується, у деякі пікові дні зверталось по 26-28 тис. громадян за оформленням. На сьогодні така кількість громадян зменшилась – щодня звертається по 15,16,17 тис. громадян", - сказав Голова Державної міграційної служби.

Він нагадав, що термін дії паспорту – 10 років.

Як повідомляв , Європейський союз не планує і навіть не піднімає теми щодо перегляду умов безвізового режиму з Україною. Про це сказав під час прес-конференції "Річниця безвізу: статистика, тенденції, стратегія" перший заступник Голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!