Дисциплінарна комісія вирішить долю Лінчевського 11 червня

Сьогодні дисциплінарна комісія публічно заслухала повний виступзаступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського назасіданні Рахункової палати 15 травня 2018 року і вирішиланаправити виступ на розгляд експертів, говориться у повідомленні зпосиланням на прес-службу МОЗ.

Дисциплінарна комісія вирішить долю Лінчевського 11 червня

"Рішення дисциплінарної комісії: 1. Направити відповідні матеріали для проведення експертизи в Національний інститут судової експертизи% 2. Наступне засідання провести у понеділок, 11 червня", - йдеться у повідомленні.

Як відзначили у МОЗ, експерти Національного інституту судової експертизи мають дати свій висновок про те, що чи містив виступ заступника міністра Олександра Лінчевського на засіданні Рахункової палати 15 травня 2018 року ознаки образи.

"На наступному засіданні 11 червня дисциплінарна комісія розгляне експертний висновок і прийме остаточне рішення", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що Олександр Лінчевський під час звіту у Рахунковій палаті заявив, що в Україні немає сенсу фінансувати лікування онкохворих. Сам заступник міністра вважає, що його слова були вирвані з контексту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!