У Києві невідомі розпилили сльозогінний газ у приміщенні УПЦ КП

25 травня в приміщенні Української православної церквиКиївського патріархату на вулиці Пушкінській у Києві двоє невідомихрозпилили сльозогінний газ. Про це повідомляє з посиланням на сайтпатріархату.

У Києві невідомі розпилили сльозогінний газ у приміщенні УПЦ КП

“Постраждала економ патріархії черниця Варвара. Свої дії нападники ніяк не пояснювали. Невідомі зникли, їх розшукує поліція. В результаті інциденту інших потерпілих або будь-якої загрози немає”, — наголосили в УПЦ КП.

Представники церкви підозрюють, що “інцидент може бути викликаний бажанням певних осіб або сил загострити ситуацію в суспільстві і в церковному середовищі в умовах очікування рішення вселенського патріарха щодо видання томосу про автокефалію церкви в Україні”.

Поліція Києва підтвердила, що займається з’ясуванням обставин інциденту.

Нагадаємо, 12 травня священний синод Української православної церкви Київського патріархату зробив звернення з питання утвердження в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, зауваживши у ньому, що Московська патріархія, бачачи наближення визнання автокефалії Православної Церкви в Україні, намагається перешкодити цьому, зокрема через погрози “великого розколу в Православ’ї”.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!