Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови і літератури

Сьогодні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з українськоїмови і літератури, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу УЦОЯО.

Сьогодні відбудеться ЗНО з української мови і літератури

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання — 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів: оригінала сертифіката ЗНО;

паспорта або іншого документа, серію та номер якого зазначено в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в ЗНО, яке учасники мали самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

На виконання роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи — 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, — 104.

Сертифікаційна робота складається з трьох частин: частина 1 “Українська мова” містить 33 завдання різних форм; частина 2 “Українська література” містить 24 завдання різних форм; частина 3 “Власне висловлення” містить одне завдання відкритої форми.

22 травня відбулось тестування з математики, 24 травня пройдуть тести з української мови та літератури, 29 травня — тестування з іспанської, німецької та французької мов, 1 червня — з англійської мови.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!