Офіційний сайт ФК "Ліверпуль" опублікував гід столицею України

На сайті Ліверпуля опублікували туристичну пам’ятку для фанатів.В ній вболівальникам розповідають про київський транспорт, їжу татуристичні місця. Про це повідомляє з посиланням на офіційний сайткоманди.

Офіційний сайт ФК "Ліверпуль" опублікував гід столицею України

В гайді фанатам пояснюють, як добратись від аеропорту Бориспіль до Києва та розповідають про специфіку Київського метрополітену. Також автор статті вважає, що найпопулярнішим способом добирання до Києва від аеропорту є таксі, а вже потім — Skybus.

Серед гастрономічних порад для британських гостей Києва прес-служба ФК “Ліверпуль” обрала пораду скуштувати київську перепічку. Також з інших притаманних Києву страв вона виділяє пиріжки. Серед алкогольних напоїв згадується горілка та пиво. Вказується також на те, що алкогольні напої — значно дешевші за британські аналоги та значно міцніші.

На думку авторів гайду, популярністю у Києві також користується квас. Загалом вболівальникам рекомендують заклади, що розміщені на вулицях, прилеглих до парку Шевченка. Також фанатам радять відвідати Поділ, оскільки він “більш богемний і тут є багато історичних будівель, пабів та ресторанів”.

Серед історичних місць в Києві фанатам радять сходити до монументу Батьківщини-Матері, відвідати Києво-Печерську лавру та Андріївський узвіз. Також гайд пропонує інші варіанти туристичних маршрутів: наприклад, спуститись фунікулером на Поштову площу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!