Від Дерибасівської до парку Шевченка: в Одесі пройшов мегамарш у вишиванках

Сьогодні близько тисячі одеситів пройшлися центральними вулицямиміста, вдягненими у національний український одяг. Про цеповідомляє кореспондент .

Від Дерибасівської до парку Шевченка: в Одесі пройшов мегамарш у вишиванках Від Дерибасівської до парку Шевченка: в Одесі пройшов мегамарш у вишиванках

Всеукраїнська акція "Мегамарш у вишиванках" у Південній Пальмірі проходить вже 6-ий рік поспіль. ХІ-ий мегамарш у вишиванках організатори проводять з нагоди відзначення Дня Європи в Україні та популяризації української культури. За традицією, мегамарш стартував з вулиці Дерибасівської.

Учасники ходи вітали один одного зі святом і шикувалися у колону. В акції взяли участь діти і дорослі, декотрі навіть прийшли на свято зі своїми чотирилапими улюбленцями, яких також вдягли у вишиті сорочки та одяг з національною символікою. Із українськими прапорами в руках, вигукуючи національні гасла, учасники акції розпочали ходу, яка фінішувала у парку Шевченка, де продовжилися святкові заходи з нагоди Днів Європи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У супроводі авіашоу в Одесі стартувала Єврорегата

Нагадаємо, Маріуполь відзначив Всесвітній день вишиванки урочистою ходою у центрі міста за участю декількох тисяч людей.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!