Понад 63% дітей в Україні проживають без "прописки"

За підрахунками Офісу реформи адміністративних послуг, більше 10млн українців не можуть скористатися послугою реєстрації черезобтяжливі процедури. Понад 63% дітей проживають без “прописки”. Проце повідомляє з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

Понад 63% дітей в Україні проживають без "прописки"

"За підрахунками Офісу реформи адміністративних послуг, більше 10 млн українців не можуть скористатися послугою реєстрації через обтяжливі процедури. Понад 63% дітей проживають без “прописки”. Крім того, громадяни змушені звертатись за послугами посередників, які за винагороду (від 3 тис. грн) реєструють місце проживання у потрібній місцевості", - сказано в повідомленні.

Вказані незручності та зловживання спричинені чинним регулюванням, яке полягає у тому, що реєстрація місця проживання здійснюється не у зв’язку з проживанням у ньому, а на підставі документа, який дає право проживання, або на підставі згоди власника житла. Тобто власник житла, маючи певний інтерес, може дати згоду на “прописку” необмеженій кількості осіб, які фактично не будуть проживати у цьому житлі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!