Шістьом містам України передадуть Кубки Ліги чемпіонів УЄФА

Стали відомі українські міста, в яких футбольні вболівальникизможуть наживо побачити чемпіонські трофеї чоловічої та жіночоїЛіги чемпіонів УЄФА-2018, говориться у повідомленні з посиланням наФФУ.

Шістьом містам України передадуть Кубки Ліги чемпіонів УЄФА

У шести українських містах - Києві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові, відбуватимуться урочистості, протягом яких проходитиме демонстрація трофеїв.

Як повідомив директор Департаменту з підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА Андрій Бондаренко, Київ вийшов на фінішну пряму в організації прийдешніх великих європейських матчів: "Наразі відбувається інспекційний візит партнерів з УЄФА, які перевіряють усі етапи майбутнього проведення фінальних поєдинків — підготовку міста, стадіону, інфраструктури тощо. Завтра ж розпочнеться візит команд-півфіналістів, які також знайомитимуться з містом та ареною вирішального протистояння. Аби залучити якомога більше людей до цього футбольного свята, організовується подорож кубків теренами нашої країни".

Зазначимо, що подорож Кубків розпочнеться 21 квітня о 12:00 на Майдані Незалежності в Києві.

Додамо, що мандрівка Кубків Україною триватиме 10 днів, протягом цього періоду футбольні трофеї побувають у Маріуполі (22 квітня), Дніпрі (23 квітня), Харкові (26 квітня), Одесі (29 квітня) та Львові (30 квітня).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!