З початку року СММ зафіксувала більше 10 тис. порушень в Луганській області

"У часовому проміжку від 1 січня по 23 березня СпеціальнаМоніторингова Місія ОБСЄ зафіксувала більше 10 100 порушень правилрежиму припинення вогню, включаючи 1100 випадків застосуванняозброєння в районах уздовж лінії зіткнення в Луганській області, зяких 130 випадків застосування реактивної системи залпового вогню",- сказав він.

З початку року СММ зафіксувала більше 10 тис. порушень в Луганській області

У період з 1 січня по 23 березня Спеціальна Моніторингова Місія ОБСЄ зафіксувала більше 10 100 порушень правил режиму припинення вогню в районах уздовж лінії зіткнення в Луганській області. Про це під час брифінгу в Луганську заявив Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг, передає кореспондент УНН.

Якщо брати часовий проміжок з 1 січня, найбільш постраждалим районом території області Хуг назвав район Попасної і Первомайська, на які припадає близько 75% від усіх порушень.

"У той же період СММ зафіксувала близько 80 одиниць озброєння, розміщені в порушення узгоджених ліній відведення по обидві сторони від лінії зіткнення", - додав він.

Нагадаємо, біля патруля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Пікуза вівся вогонь зі стрілецької зброї.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!