Департамент кіберполіції: хочемо легалізувати криптовалюту

Департамент кіберполіції: хочемо легалізувати криптовалюту

Легалізація криптовалют дозволить кіберполіції зробити цей видділової активності контрольованим. Про це заявив заступникначальника Департаменту кіберполіції Олександр Гринчак в ефіріпрограми “Деталі” на “Радіо Свобода”, інформує .

“Що стосується криптовалют, зараз ми розробили ряд пропозицій, винесли це питання на рівень уряду і хочемо криптовалюту легалізувати, щоб вона була підконтрольна. За допомогою цієї валюти здійснюється чимало злочинів: продаж наркотиків, зброї і таке інше”, — повідомив Гринчак.

Також він додав, що: “Дуже часто до нас звертаються із заявами про викрадення криптовалюти. Існують шахрайські схеми, коли власник електронного гаманця надає доступ шахраям до своїх акаунтів, і вони переводять десятки тисяч доларів на інший гаманець. Цей вид злочину можна кваліфікувати як шахрайство із використанням електронно-обчислювальної техніки. Людина ошукана, вона перерахувала якісь електронні кошти за якісь послуги і взамін нічого не отримала — це чисте шахрайство”.

На сьогодні в Україні Національний банк, Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку й Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не визнають криптовалюту платіжними засобами. Це питання ніяк не врегульоване на законодавчому рівні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!