В Києві можуть з’явитись ділянки з вищим лімітом швидкості ніж 50 км/год - Шевченко

В Києві можуть з’явитись ділянки з вищим лімітом швидкості ніж 50 км/год - Шевченко

В Києві можуть з’явитись ділянки доріг з “вищим” швидкіснимпорогом, ніж 50 км/год. Про це повідомив Директор Департаментукомунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу “5 канал”.

“Нинішня редакція правил дорожнього руху спокійно дозволяє на деяких ділянках доріг місцевій владі за обов’язковим погодженням з поліцією встановлювати і менші, і вищі швидкісні режими”, — зазначив він.

На уточнююче питання, чи буде в Києві встановлено “вищі режими” на дорожніх ділянках, Шевченко відповів ствердно.

“Будуть. Це залежить від міської влади Києва — якщо міськрада Києва виходить з ініціативами, я знаю вона вже вийшла, і навела кілька ділянок, де вона б хотіла встановити вищий швидкісний поріг ніж 50км/год, чинна редакція закону дозволяє це робити з обов’язковим погодженням із правоохоронними органами, в даному випадку з патрульною поліцією”, — розповів Директор Департаменту комунікацій МВС.

Як раніше повідомляв , у 2018 році в Україні буде запроваджено фото та відеофіксацію порушень ПДР, а також обов’язкову фіксацію такого порушення ПДР як перевищення швидкості. Про це повідомив Директор Департаменту комунікацій в МВС Артем Шевченко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!