Експерт розповів, який алкоголь підробляють найчастіше

Експерт розповів, який алкоголь підробляють найчастіше

Сьогодні на українському ринку підпільно виготовлений алкоголь -звичайна справа. При цьому горілка, частіше за інших алкогольнихнапоїв, стає предметом фальсифікації. Про це в коментарі розповівкерівник Центру експертиз "Тест" Валентин Безрукий.

За його словами, існує два види так званого фальсифікованого алкоголю.

"З точки зору держави і з точки зору споживача - це різні речі. Тому що розуміння фальсифікату з точки зору держави - це, в тому числі, і та продукція, яка виготовлена ​​нормальним промисловим способом на офіційних підприємствах, але проходить без документів. А з точки зору споживача, фальсифікат - це продукція, яка виготовлена ​​в підвалах, в гаражах, що має якісь небезпечні властивості.

Коли держава заявляє що у нас, умовно, 90% фальсифікату, ми всі чудово розуміємо, що, швидше за все, мова йде і про торгівлю алкоголем в роздрібних точках без документів", - розповів він.

За словами експерта, найбільшу ймовірність придбати "фальсифікат" мають ті споживачі, які йдуть за покупкою алкоголю на базар, в разливайки або замовляють через Інтернет.

"Наприклад, є у продажу 10-літрові тетрапаківські упаковки з горілкою відомих брендів, типу "Фінляндії" чи "Абсолюту". Але ні "Фінляндія", ні "Абсолют" не виготовляють горілку в такій упаковці, це - явний фальсифікат.

Тут ми розуміємо, що мова йде саме про той фальсифікат, який продається в розливайках і який можна замовити через Інтернет", - уточнив Безрукий.

Найбільш ходовий алкотовар, на думку експерта, в Україні - це горілка.

"Я не володію точними цифрами. Але горілка - найбільш ходовий товар, і вважаю, що її фальсифікують найбільше", - зазначив він.

Вино, при цьому, більше фальсифікують у сезон.

Так як коньяку в продажу менше, ніж горілки і вина, даний напій фальсифікується в менших масштабах, додав керівник Центру експертиз.

"Коньяк робиться із виноградних спиртів, з відповідними витягами, але зробити його зовні схожим на коньяк - досить не складно.

У меншій мірі фальсифікують такі напої як шампанське. Це досить специфічний продукт, і підробити його досить складно. Я думаю, що на першому місці все одно - горілка", - резюмував Безрукий.

Нагадаємо, що найбільш захищеною від підробок в Україні експерти визнали горілку Medoff, виробники якої пропонують кілька ступенів захисту свого продукту за рахунок спеціальної тари, ковпачка і специфічної етикетки.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!