У Смілі без опалення залишаються 16 будинків

У Смілі без опалення залишаються 16 будинків

У місті Сміла Черкаської області залишаються відключеними відгазу дві котельні, які забезпечують теплом 16 житлових будинків.Про це сьогодні сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіональногорозвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час засіданняоперативного штабу ДСНС з запобігання надзвичайним ситуаціям,говориться у повідомленні з посиланням на прес-службувіце-прем’єра.

За його словами, наразі критичною ситуація залишається по місту Сміла Черкаської області, де залишаються відключеними від газу дві котельні, що забезпечують теплом 16 житлових будинків.

“В умовах децентралізації, в місті Сміла відсутнє місцеве самоврядування! Немає мера, секретар міськради теж відсутній в місті під час ситуації, коли відключені котельні. Такими діями, такою безвідповідальністю вони порушують ЗУ „Про теплопостачання“ під час опалювального сезону, оцінку яким дадуть правоохоронні органи. Вже порушено кримінальну справу щодо компанії, яка здійснювала теплопостачання. Але головне питання наразі — щоденне і цілодобове реагування на цю ситуацію на рівні області”, — наголосив Зубко.

Також віце-прем’єр звернув увагу голів адміністрацій на тому, що найближчим часом в Україні відбудеться погіршення погодних умов і температурного режиму, тому органи місцевого самоврядування повинні відпрацювати алгоритм взаємодії з органами влади і оперативні заходи в надзвичайних ситуаціях.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!