Виграшний лотерейний білет придбано в Інтернеті

Виграшний лотерейний білет придбано в Інтернеті

Гравець придбав лотерейний білет “Лото-Забава” в Інтернеті тазбагатів на 200 тисяч гривень. Про це повідомив оператор державнихлотерей “М.С.Л.”.

У компанії розповіли, що відтоді, як українці отримали можливість купувати лотерейні білети в Інтернеті, у “Лото-Забава” з’явилось чимало онлайн-переможців. Зокрема, йдеться і про мільйонерів.

"Один з них — Анатолій Юрченко, який виграв 1 мільйон гривень 23 жовтня 2016 року, і став почесним учасником закритого елітного “Клубу мільйонерів “М.С.Л.”, — нагадали в компанії.

На 300 тисяч гривень завдяки “Лото-Забава” збагатів ще один гравець, зі столиці. Він став переможцем акції “Парочка”. Свій щасливий лотерейний білет він придбав у кіоску державних лотерей за адресою: Оболонський проспект, 15.

Нагадаємо, за версією міжнародної компанії GfK, “Лото-Забава” — найпопулярніша лотерея в Україні. Вона офіційно визнана рекордсменом за кількістю мільйонерів, які з’явилися в країні завдяки українській державній лотереї, а це: 279 мільйонерів за всю історію існування лотереї, серед яких 20 щасливчиків за 2017 рік.

Організовує “Лото-Забаву” вітчизняний оператор державних лотерей “М.С.Л.”, відомий своїми масштабними соціальними проектами. Кілька років тому “М.С.Л.” вклав майже 3 млн дол. у будівництво льодової арени “Льодограй” (Богуслав, Київська область), яка служить сьогодні одним з головних майданчиків країни для занять зимовими видами спорту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!