"Лото-Забава": перший автомобіль у 2018 році виграв хмельничанин

"Лото-Забава": перший автомобіль у 2018 році виграв хмельничанин

Житель села на Хмельниччині виграв авто в лотерею “Лото-Забава”,повідомляє з посиланням на прес-службу оператора державних лотерей“М.С.Л.”.

“Пан Кубко грає у „Лото-Забава“ з перших тиражів, проте у студії під час розіграшу 961 тиражу опинився вперше. Потрапивши до призового сектора, Віктор Михайлович назвав літеру „Г“ — на честь дружини — Галини, і ця буква принесла йому головний приз конкурсу”, — розповіли у “М.С.Л.”

Йдеться про новий кросовер JAC S2 вартістю 400 тисяч гривень.

Нагадаємо, за версією міжнародної компанії GfK, “Лото-Забава” — найпопулярніша лотерея в Україні. Вона офіційно визнана рекордсменом за кількістю мільйонерів, які з’явилися в країні завдяки українській державній лотереї, а це: 279 мільйонерів за всю історію існування лотереї, серед яких 20 щасливчиків за 2017 рік.

Організовує “Лото-Забаву” вітчизняний оператор державних лотерей “М.С.Л.”, відомий своїми масштабними соціальними проектами. Кілька років тому “М.С.Л.” вклав майже 3 млн дол. у будівництво льодової арени “Льодограй” (Богуслав, Київська область), яка служить сьогодні однією з головних майданчиків країни для занять зимовими видами спорту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!