У поліції повідомили про посилене патрулювання в Києві у День Гідності та Свободи

У поліції повідомили про посилене патрулювання в Києві у День Гідності та Свободи

21 листопада, у четверту річницю Революції Гідності, коли вУкраїні відзначатимуть День гідності і свободи, поліція посилитьпатрулювання Києва, повідомив керівник столичної поліції АндрійКрищенко на сторінці у Facebook.

"Наймасовіші заходи заплановані у Києві, тож у столицю прибуде чимало людей із інших областей. Тому наше завдання – зробити усе, аби на належному рівні гарантувати порядок і безпеку громадян.

Складна ситуація на сході держави, резонансні злочини у столиці та області, хвиля неправдивих повідомлень про замінування різноманітних об’єктів, насторожлива оперативна інформація і постійна терористична загроза – усе це спонукає нас до посилення заходів безпеки", – йдеться в повідомленні.

За словами Крищенка, на вулиці столиці додатково вийдуть близько 2 тисяч правоохоронців: як поліцейських, так і військовослужбовців.

"У аеропорту, на залізничному вокзалі та у центральній частині міста, будуть чергувати озброєні патрулі, кінологи та вибухотехніки. Прошу всіх із розумінням ставитися до тимчасових незручностей", – сказав очільник поліції Києва.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!