Кримчанам пообіцяли спрощений вступ до вишів на материку

Кримчанам пообіцяли спрощений вступ до вишів на материку

Абітурієнти з Криму зможуть вступити до вищих навчальнихзакладів на материковій Україні завдяки роботі освітніх центрів“Крим-Україна”, говориться у повідомленні з посиланням наповідомлення Центру громадської просвіти “Альменда”.

“Сьогодні почали роботу освітні центри „Крим-Україна“, які допоможуть кримчанам вступити у виш на материку”, — повідомили у Центрі.

В “Альменді” нагадали, що як і у 2016 році, абітурієнти з Криму можуть за допомогою спеціалізованих освітніх центрів отримати атестат про середню освіту та подати документи у виш.

Для цього, за інформацією Центру, потрібно в першу чергу обрати один з 12 вишів, на базі якихо створені освітні центри “Крим — Україна”.

“Ви можете вступити лише в один з 12 вищих навчальних закладів, який має квоти для зарахування абітурієнтів з тимчасово окупованого Криму для здобуття вищої освіти на конкурсних засадах за кошти державного бюджету”, — зазначили в “Альменді”.

При цьому, за інформацією організації, документи приймаються до 18.00 20 липня 2017 року.

“Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання можна не подавати, але можлива і подача сертифікатів за 2016 або 2017 року”, — йдеться у повідомленні.

Водночас, уточнили у Центрі, якщо людина закінчила навчальний заклад не 2017 році, то їй потрібно додатково подати довідку внутрішньо переміщеної особи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!