У День батька молоді татусі Києва взяли участь у танцювальному флешмобі

У День батька молоді татусі Києва взяли участь у танцювальному флешмобі

У День батька в київському ботанічному саду імені М.М. Гришкавідбувся танцювальний флешмоб “Тато, Танці і Малята”. Про цеповідомляє Фонд народонаселення ООН в Україні.

До Міжнародного дня батька Фонд народонаселення ООН (UNFPA) провів флешмоб танцюючих татів у ботанічному саду імені М.Гришка. Також татусі висадили дерева у Father’s park та відкрили дитячий майданчик.

“Міжнародні дослідження доводять, що активна участь татусів у житті дітей сприяє їхній впевненості, успішності та покращенню стосунків у родині. Згідно статистики UNFPA, лише 4 відсотки чоловіків в Україні беруть відпустку по догляду за дитиною. Цим вони значно відрізняються від європейських, де татусі приділяють дітям набагато більше часу, а також значно частіше „ідуть у декрет“. За результатами опитування компанії „GfK“, 80% чоловіків похилого віку шкодують про те, що проводили з дітьми так мало часу”, — зазначили у фонді ООН.

Повідомляється, що флешмоб проводився у рамках всеукраїнської кампанії “Щастя в чотири руки”, яка має на меті сприяти гармонійним стосункам у родинах та рівному розподілу обов’язків між чоловіком та дружиною.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!