Більше третини українців хочуть придбати електромобіль - дослідження

Більше третини українців хочуть придбати електромобіль - дослідження

Згідно з результатами опитування, в купівлі електромобілязацікавлені близько 30% українців, які купують автомобіль вперше. Утой же час, близько 50% українців, які вже володіють автомобілем,думають про покупку електрокара.

Приблизно 36% українців, які планують придбати автомобіль внайближчі п'ять років, думають про покупку електромобіля. Про цесвідчать результати опитування, яке провела дослідницька компаніяDalia Research, передає УНН.

"В середньому українці готові витратити на електромобіль 22 тис.659 дол.", - додали дослідники.

Трьома основними причинами покупки електромобіля для українців єекономія на паливі, практичність електромобіля і експлуатаційнівитрати.

Також наголошується, що 28% потенційних покупців електромобілівв Україні є молодими людьми у ​​віці до 30 років.

Додамо, що всього було опитано понад 43 тисяч людей в 52 країнаху віці від 14 до 65 років. Опитування проводилося з грудня 2016року по лютий 2017 року.

Нагадаємо, найбільше електрокарів їздять по дорогах Києва,Одеської та Харківської областей. Сьогодні в Україні налічуєтьсяблизько 400 пристроїв для зарядки електрокарів.

Як повідомляв УНН, за словами генеральногодиректора АЗК WOG Сергія Корецького, в 2017 році до 300автозаправних комплексів WOG планується обладнати зарядками дляелектрокарів. Поки в мережі WOG налічується 15 автозаправнихкомплексів, які мають електрозарядки.

У середньому вартість однієї установки потужністю 10 кВт (одинпорт) становить близько 1000 дол.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!