Вчені навчилися швидко перетворювати вино на бренді

Вчені навчилися швидко перетворювати вино на бренді

"Коньяк, шеррі-бренді, арманьяк є виноградними бренді, а сливовиця і кальвадос (а також багато інших) - фруктові. Будь-який бренді - це продукт перегонки вина. Особливого смак бренді, як правило, надає час, проведений в бочках із спеціальних порід дерева. Щоб дерево віддало виноматеріалу ароматичні речовини, має пройти до кількох років. Але процес екстракції ароматичних речовин з деревини можна прискорити за допомогою ультразвуку", - йдеться в повідомленні.

Іспанські вчені навчилися дуже швидко перетворювати вино в бренді. Зазвичай цей процес займає роки, але за допомогою ультразвуку можна вкластися в кілька днів. Про це повідомляє Discover, передає УНН.

У своєму експерименті вчені пропускали виноградний спирт через дубові тріски під тиском і додатково стимулювали напій ультразвуковими хвилями, спрямованими на дерево.

"Уже через три дні у них вийшов напій, який, за оцінками експертів, нагадував непоганий бренді", - йдеться в повідомленні.

Однак, незважаючи на те, що за органолептичними показниками продукт посиленої ультразвуком витримки виявився схожий на бренді або коньяк, продавати його під такою назвою ніхто не збирається. Європейські закони визначають бренді як напій, отриманий за допомогою витримування в дерев'яних бочках, і ніяк інакше.

"Тому якщо "ультразвукові" напої з'являться на полицях магазинів і питних закладів, вони будуть називатися по-іншому", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНН, за словами експерта О.Безуглого в Україні сьогодні масово розвивається сегмент бренді. Це напої зі спиртів, часто з винограду, які витримані менше 3-х років.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!