Попри демонтаж в столиці, газові модулі продовжують працювати у передмісті

Попри демонтаж в столиці, газові модулі продовжують працювати у передмісті

Так, на офіційному сайті компанії “Смарт” розміщене повідомлення, що у зв’язку із демонтажем газових модулів у столиці, у Києво-Святошинському районі Київської області працює три заправні станції компанії.

У той час, коли Київська міська державна адміністрація демонтує нелегальні газові заправки, останні продовжують працювати у передмісті. Про це свідчить інформація з офіційного сайту компанії "Смарт", яка позиціонує себе як мережа газових заправок та має близько 15 моноблоків, передає УНН.

“У зв’язку із нелегальними демонтажами, працюють наступні станції: с. Крюківщина, вул. Зоряна, 2; м. Вишневе, вул. Балукова, 7; с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна 8 (1км вул. Київської)”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за даними КМДА, на території міста ще залишається 55 незаконних АГЗП. Решту демонтували столичні служби або самі їх власники.

Також нагадаємо, у боротьбі з нелегальними газовими модулями мер Києва В.Кличко заручився підтримкою “Нафтогазової Асоціації України”, з представниками якої підписав меморандум.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!