Україна сьогодні обере свого представника на Євробачення-2017

Зазначимо, у трьох півфіналах було обрано шість виконавців, які боротимуться між собою за право представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення, що травні пройде в Києві.

Сьогодні о 19 годині вечора розпочнеться фінал національного відбору на Євробачення-2017, передає УНН з посиланням на UA:Перший.

Пропонуємо згадати виступи шістьох півфіналістів українського відбору.

O.Torvald

Також під час фінального шоу українського національного відбору виступлять артисти із Франції та Польщі, які представлятимуть свої країни на Євробаченні-2017 в Києві. Свою конкурсну пісню “Requiem” виконає французька співачка Alma, а польська виконавиця Kasia Moś заспіває композицію під назвою “Flashlight”.

Зазначимо, цьогорічний національний відбір на Євробачення має три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступило по восьмеро виконавців, по два з яких за результатами голосування пройшли до фіналу. Ім’я артиста, який представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у фіналі — 25 лютого. Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і в минулому році: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Нагадаємо, під час засідання парламенту заявив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко заявив, що станом на ранок 24 лютого на пісенний конкурс Євробачення-2017, фінал якого відбудеться в Києві, продано 14,951 тис. квитків.

Як повідомляв УНН, своїх представників на пісенний конкурс Євробачення-2017, який відбудеться навесні в Києві, визначили вже 25 країн.

Так, Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Кіпр, КЮР Македонія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Чорногорія, Швейцарія, а віднедавна ще й Мальта, Польща, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія — оголосили імена представників своїх країн на Євробаченні-2017.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!