За підрахунками Офісу реформи адміністративних послуг, більше 10млн українців не можуть скористатися послугою реєстрації черезобтяжливі процедури. Понад 63% дітей проживають без “прописки”. Проце повідомляє з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

На сьогоднішній день в Україні працює 504 опорні школи, до якихприєднано 970 філій. Про це під час селекторної наради заявивміністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, передає кореспондент.

На сьогоднішній день в Україні функціонують 514 інклюзивнихкласів, де навчаються більше 2 тисяч учнів з особливими потребами.Про це під час селекторної наради заявив міністр регіональногорозвитку Геннадій Зубко, передає кореспондент .

Організація Amnesty International вимагає розслідування погромутабору ромів на Лисій горі у Києві в ніч з 20 по 21 квітня. Про цейдеться в заяві, оприлюдненій прес-службою AmnestyInternational.

На окупованій території Луганської області зник мобільнийзв'язок Vodafone через пошкодження ліній. Про це повідомляєпрес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій уTwitter.

Президент Петро Порошенко наголошує, що справа українців обиратисвого Патріарха. Про це повідомляє з посиланням на прес-службуГлави держави.

Держава не втручається у церковні справи. Про це в ефіріпрограми “Свобода слова” заявив президент Украіни Петро Порошенко,повідомляє .

В Україні розпочався мистецький проект популяризації мови жестів"Коли тиша заговорила", в якому взяли участь 33 українські зірки.Про це повідомляє з посиланням на прес-службу організатора проекту,ГО "Відчуй".

Міністерство економічного розвитку та торгівлі не будеперевіряти проживання українців за місцем прописки. Про цеповідомляє з посиланням на прес-службу МЕРТ.

Українці пропонують зменшити термін перебування на посадіпрезидента трьома роками. Відповідна петиція розміщена наофіційному сайті глави держави