ДСНС на Чернігівщині: літак зачепив житловий будинок, пілот загинув

“26 травня о 14:58 до оперативно-диспетчерської службиуправління ДСНС в Україні в Чернігівській області надійшлоповідомлення про падіння легкомоторного літака, біля аеродромуПівці. Під час падіння літак зачепив житловий будинок. Пошкоджено10 квадратних метрів зовнішньої стіни будівлі. За викликом до місцяподії оперативно прибуло 4 відділення пожежно-рятувальнихпідрозділів міста”, — повідомили у прес-службі.

Скорочення легального виробництва горілки свідчить про ріст самогоноваріння - експерт

За його словами підвищення акцизів на алкоголь, яке вже двічімало місце поточного року, спричинило зменшення об’ємів продажулегальних напоїв, однак це аж ніяк не означає, що українці сталименше пити.

Вибудовувати алкогольну політику в Україні треба із визначення відповідального органу - експерт

За словами експерта, наразі в Україні системної політики щодоалкоголю, його вживання і виробництва не ведеться. І ця сферапереживає фактично кризові часи.

Шістьох вінничан відсторонили від складання ЗНО

На Вінниччині шістьох абітурієнтів відсторонили від складанняЗНО через використання мобільного телефону. Про це в ексклюзивномукоментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив директор Вінницькогорегіонального центру оцінювання якості освіти ГеннадійКузьменко.

Вчені навчилися швидко перетворювати вино на бренді

"Коньяк, шеррі-бренді, арманьяк є виноградними бренді, а сливовиця і кальвадос (а також багато інших) - фруктові. Будь-який бренді - це продукт перегонки вина. Особливого смак бренді, як правило, надає час, проведений в бочках із спеціальних порід дерева. Щоб дерево віддало виноматеріалу ароматичні речовини, має пройти до кількох років. Але процес екстракції ароматичних речовин з деревини можна прискорити за допомогою ультразвуку", - йдеться в повідомленні.

В Україні планують збільшити площу сміттєзвалищ – К.Косоуров

“У кінці квітня була презентація Стратегії по твердим побутовим відходам, яку писав Європейський банк реконструкції і розвитку. Цим документом пропонуються достатньо серйозні капіталовкладення в будівництво нових полігонів. Проте, на жаль, там немає жодного слова про роздільне збирання сміття. Наразі даний документ подано на затвердження до Мінекології,” — розповів він.

В Україні зафіксовано 20,1% самогубств на 100 тис. населення - ВООЗ

Згідно з документом ВООЗ, в Україні зафіксовано процентне співвідношення самогубств до чисельності населення 100 тисяч осіб на рівні 20,1% станом на 2015 рік.

Інфраструктура зарядок для електрокарів розширюється, але ще не впорядкована - експерт

За його словами, полегшує участь водіїв електрокарів спеціальний додаток для мобільних телефонів PlugShare. Він вказує, де розташовані зарядки.

Заходи до річниці депортації кримських татар розпочалися на Херсонщині

Траурний мітинг проходить у Генічеську. На ньому присутні представники влади, місцеві мешканці, серед яких і ті, хто повернувся на Херсонщину після депортації.

У Запорізькому аеропорту повністю відкрили злітно-посадокову смугу після ремонту

"Сьогодні було відкрито смугу на всю довжину - 2500 метрів", - повідомив В.Біскупський.