На відвідувачів та артистів концерту, який проходив наарт-платформі ТЮ у Маріуполі, напали. За словами організаторівплатформи, нападники можуть бути учасниками радикальних угруповань.Про це повідомляє із посиланням на Facebook-сторінкуарт-платформи.

За півроку в Україні померло 1 279 немовлят. Про це свідчатьдані Державної служби статистики.

У місті Сєвєродонецьк Луганської області придбано виграшнийлотерейний білет “Лото-Забава”. Про це повідомив оператор державнихлотерей “М.С.Л.”.

Так званий спліт або розділення функцій Нацкомфінпослуг між НБУта НКЦПФР забезпечить створення в Україні ефективної системинагляду та регулювання за ринком фінансових послуг, що у свою чергуубезпечить українців від втрати грошей після запровадженнянакопичувальних пенсій. Про це в інтерв’ю розповів головаНаціональній комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР)Тимур Хромаєв.

За результатами перевірок у січні-липні податківці зобов'язализареєструватись 8,8 підприємців, які працювали не офіційно. Про цеповідомили у ДФС.

Гідну пенсію та рівень життя пенсіонерів дозволить забезпечитизапровадження другого рівня пенсійної системи — обов’язковогонакопичувального. Про це в інтерв’ю розповів голова Національнійкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) ТимурХромаєв.

Середня очікувана тривалість життя при народженні по Україні у2017 році склала майже 72 роки. Водночас, при досягненні людьмивіку в 65 років очікування підвищуються до близько 80 років. Про цесвідчать дані Держстату

В Україні 14 серпня відзначають свято Маковія - інакше ПершийСпас, Спас на воді, Медовий Спас - народна назва православногосвята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, абоСвято Всемилостивого Спасу та Пресвятої Богородиці, яке відзначаютьу перший день Успінського посту, повідомляє .

На початок серпня сума заборгованості із виплати заробітноїплати по Україні зменшилась на 566 млн грн порівняно з даними напочаток липня. Про це повідомили у Держпраці.

За борги по зарплатах посадових осіб підприємств оштрафували на38,8 тис. гривень, а за затримки із виплатою зарплат напідприємства-порушники наклали санкцій на 10,5 млн грн. Про цеповідомили у Держпраці.