На території мисливського угіддя Краснолиманського ДержлісгоспуЯмпільського лісництва Сіверської міської ради між с. Дронівка і с.Рудник (Бахмутський район Донецької області) 19 червня буловиявлено 9 трупів диких свиней. При дослідженні відібраних проббіоматеріалу було виявлено ДНК вірусу АЧС. Про це повідомляєДержпродспоживслужба.

У неділю, 24 червня через масові заходи можуть обмежити вхід дляпасажирів чотирьох станцій метро. Про це повідомляє київськийметрополітен у Twitter.

з посиланням на Facebook-сторінку народного депутата МустафиНайєма.

Учені визначили безпечну для організму добову норму алкоголю,говориться у повідомленні з посиланням на Moderate Drinking.

Режим надзвичайної ситуації через посуху оголошений уДжанкойському і Красноперекопському районах Криму. Про цеповідомила агенція “Крыминформ” із посиланням на підконтрольнеКремлю міністерство сільського господарства Криму.

Звільненому з полону "ДНР" професору Ігорю Козловськомузаблокували пенсії, питання обіцяють вирішити найближчими днями.Про це заявила заступник голови Верховної Ради, УповноваженаПрезидента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі ІринаГеращенко у Facebook.

Дороги в Україні стануть вужчими. Про це повідомив заступникміністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

Київ заборгував за електроенергію майже 1 млрд грн, говориться уповідомленні з посиланням на “ДТЕК Київські електромережі”.

З 1 липня мінімальна пенсія зросте до 1 435 грн, а максимальна —до 14 350 грн. Про це повідомили у Пенсійному фонді у відповідь назапит.

Україну накриють магнітні бурі 28 і 29 червня. Про це повідомляєз посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії Сонця.