Активісти адаптували міжнародний онлайн-курс з громадянської журналістикиАктивісти з громадянської журналістики адаптували міжнародний курс, який має на меті дати базове розуміння основ громадянської журналістики, мережевої безпеки, роботи з відео, фото, аудіо, підвищення медіа-грамотності. Курс орієнтований на широке коло слухачів.

Штат Мін’юсту можна скоротити як мінімум втричі – заступник міністра

Наразі ж це, за словами заступника міністра, одне з найбільшихміністерств – в центральному апараті близько 1000 людей, а втериторіальних органах – ще декілька тисяч людей, про це в прямомуефірі телеканалу ZIK повідомив заступник міністра юстиції АндрійВишневський

У Львівській міськраді попередили про загрозу поширення інфекційних захворювань

Щоденне накопичення сміття у Львові сприяє поширеннюрізноманітних інфекційних захворювань. Про це заявив начальникуправління охорони здоров’я Володимир Зуб, говориться уповідомленні з посиланням на прес – службу Львівської міськоїради.

Кримчанам пообіцяли спрощений вступ до вишів на материку

Абітурієнти з Криму зможуть вступити до вищих навчальнихзакладів на материковій Україні завдяки роботі освітніх центрів“Крим-Україна”, говориться у повідомленні з посиланням наповідомлення Центру громадської просвіти “Альменда”.

У День батька молоді татусі Києва взяли участь у танцювальному флешмобі

У День батька в київському ботанічному саду імені М.М. Гришкавідбувся танцювальний флешмоб “Тато, Танці і Малята”. Про цеповідомляє Фонд народонаселення ООН в Україні.

У Луцьку чоловіку винесли вирок за знущання з кошенят

Суд у Луцьку виніс вирок 21-річному чоловіку, якого визналивинним у жорстокому поводженні з двоми кошенятами, говориться уповідомленні з посиланням на “ВВС Україна”.

Найбільший прапор ЄС намалюють на Оболонській набережній в Києві

На Оболонській набережній у суботу малюватимуть найбільший вУкраїні прапор Європейського союзу. Повідомили у прес-службіКиївради.

Еколог розповів, чому в Україні почастішали випадки екологічних злочинів

За словами еколога, підприємці занадто мало уваги приділяютьнебезпечним відходам.

Сьогодні у Києві без опадів

Як повідомляє Український гідрометцентр, сьогодні у Києві опадівне очікується.

В.Омелян анонсував запуск потягу "п

Сторони обговорили перспективи запуску потягу “п’яти столиць”,який має поєднати Київ прямим залізничним сполученням із Мінськом,Вільнюсом, Ригою та Таліном.