В Україні на новий рік офіційними вихідними днями будуть 30 і 31грудня 2018 року, а також 1 січня 2019 року. Про це йдеться урозпорядженні Кабінету міністрів.

Група вчених-нейрофізіологів із США зуміли створитичерв'яків-мутантів, на яких не діє алкоголь. Докладний звіт щододослідження цих черв'яків був опублікований на сторінках журналуThe Journal of Neuroscience, йдеться на офіційному сайті Техаськогоуніверситету Остіна.

"12 жовтня в Україні без опадів. Температура вночі 3-9° тепла,вдень 15-21°; на Закарпатті вночі 3-9°, вдень 14-20°, на Сходівночі 1-7°, вдень 13-19°", - сказано у повідомлені.

Вірогідність визнання автокефалії православної церкви в Україніпрактично безсумнівна, однак Вселенський патріархат може закласти вдокумент про визнання автокефалії певні умови. Які саме вексклюзивному коментарі пояснив Релігієзнавець, директор Центрурелігійної безпеки Дмитро Горєвой.

За так званою дорожньою картою до отримання автокефаліїПравославною церквою в Україні після відповідного рішення синодуВселенського патріархату у Києві ще має відбутися собор за участюархієреїв УПЦ КП, УАПЦ та УПЦ МП щодо утворення єдиної помісої УПЦта обрання предстоятеля, на посаду якого в УПЦ КП висуватимутькандидатуру Патріарха Філарета, а потім - отримання Томоса якдокумента. Про це заявив у Facebook речник УПЦ КП ЄвстратійЗоря.

Вживання великої кількості снеків може привести до невиправнихпроблем зі здоров'ям. Про це в своєму блозі написала американськийдієтолог Бріджит Койлой, говориться у повідомленні з посиланням наhealthyeating.sfgate.com.

Пиво, вино і шоколад є продуктами, що продовжує життя завдяки щовходять до їх складу антиоксидантів. До такого висновку прийшлиспівробітники Варшавського університету, говориться у повідомленніз посиланням на vinepair.com.

Російський дипломат прийшов до думки, що “спроби українськоївлади добитися автокефалії для неканонічних православних церков”(позиція РФ) не зруйнують зв’язки між народами Росії і України. Проце заявив заступник голови МЗС РФ Григорій Карасін в інтерв’югазеті “Известия”, опублікованому в понеділок, повідомляє .

Синод Антіохійської православної церкви закликав вирішуватипитання про можливе надання автокефалії в Україні шляхом скликаннязборів предстоятелів всіх помісних церков (Синаксисі) длязбереження єдності православ’я та вирішив підтримати позицію РПЦ.Про це йдеться у відповідній заяві, опублікованій в суботу,повідомляє .

По Україні у суботу очікуються контрастні погодні умови: тоді якна півдні переважатиме найвищий рівень пожежної небезпеки, в іншихобластях вночі - заморозки. Про це повідомляє з посиланням на даніУкргідрометцентру.