ЦВК завершила реєстрацію спостерігачів на президентських виборах

Сьогодні Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на позачергових президентських виборах, передає прес-службу ЦВК.

Розглянувши відповідні звернення від міжнародних організацій та іноземної держави, сьогодні ЦВК зареєструвала 593 офіційних спостерігача.

Серед зареєстрованих спостерігачів: 2 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 29 – від Парламентської Асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 327 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами, 115 – від Канадської місії спостереження за виборами, 38 – від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин, 21 – від Комітету «За відкриту демократію», 61 – від Республіки Польща на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Таким чином, загальна кількість зареєстрованих офіційних спостерігачів складає 2784 особи (від дев’ятнадцяти міжнародних організацій – 2482 особи, від дев’ятнадцяти іноземних держав – 302 особи).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!