СБУ вже зібрала матеріали щодо протиправної діяльності Компартії

Служба безпеки України (СБУ) вже подала до Міністерства юстиції матеріали щодо протиправної діяльності Комуністичної партії України.

Про це заявив голова відомства Валентин Наливайченко на прес-конференції в понеділок, 19 травня, у Києві, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«У четвер за моїм підписом до Міністерства юстиції офіційно передано матеріали про протиправну незаконну діяльність Компартії України»,— сказав він.

Голова СБУ зазначив, що зібрані матеріали складаються з трьох блоків.

«Перший — причетність до посягання на конституційний лад нашої держави, другий блок питань, який ми подали разом із доказовою базою,— це незаконні та іноді воєнізовані формування, зокрема поява зі зброєю представників фракції у Луганську та участь у масових заворушеннях. Третій блок — це відмивання коштів, рахунки, особисте майно, які у своїх деклараціях компартійних ніколи не згадувалися»,— пояснив глава СБУ.

Як повідомлялося, в.о. президента Олександр Турчинов підписав офіційного листа до Міністерства юстиції.

У ньому він пропонує «негайно розглянути всі матеріали, надані СБУ і ГПУ про незаконну антиконституційної діяльності Комуністичної партії».

У Мінʼюсті в понеділок, 19 травня, заявили, що вже подали до Генеральної прокуратури і Служби безпеки відповідний запит на розслідування можливих правопорушень з боку керівництва Компартії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!