В.Демчишин прогнозує, що кінець опалювального сезону пройде "на межі"

«До кінця опалювального сезону ми будемо у дуже складних умовах, „на грані“. Тому сказати, що сьогодні ми вже все вирішили (проблему — ред), я не можу. Бо є дуже багато факторів – і можливість завезення того самого вугілля, і технічний стан станцій, який дуже є проблемний»,— зазначив він.

КИЇВ. 20 січня. УНН. Фінальний етап опалювального сезону в Україні пройде «на межі». Це пов’язано як із браком вугілля, так і з технічним станом багатьох українських електростанцій. Про це під час брифінгу заявив міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин.

Міністр підкреслив, що технічні несправності зірвали роботу багатьох станцій.

«Ми бачили у грудні масово станції, які пройшли підготовку до опалювального сезону, виходили в ремонти, маючи вугілля на своїх складах. Вони просто технічно не могли виконувати свою функцію – виробляти електрику і забезпечувати систему. Ми проводили перевірку, і це величезна проблема… Ми повинні докласти, щоб до наступного опалювального сезону ми провели всі ці підготовчі роботи і станції не попадали в ремонти в критичні моменти»,— зауважив В.Демчишин.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!