Єврокомісія: "Дорожню карту" реформ в Україні допишуть за кілька тижнів

Єврокомісія та український уряд працюють нині над створенням конкретної «дорожньої карти» для реалізації реформ в Україні. Про це повідомив журналістам у Брюсселі в понеділок, 19 січня, єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган, передає інформагентство «Інтерфакс-Україна».

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і розширення Йоганнес Ган розповів, що найближчим часом має бути завершена робота над створенням «дорожньої карти» українських реформ.

За його словами, програма реформ, яку запропонувала Україна, є «амбітною». Єврокомісія намагається надати Україні максимальну допомогу в реалізації необхідних перетворень, зазначив єврокомісар. «Найкраще — досягти успіху в економічному плані, а згодом — і в соціальному плані»,— наголосив він.

За словами Гана, програма реформ буде включати щоквартальні етапи, що дозволить краще оцінювати досягнутий прогрес, а також швидше визначати проблемні питання, які потребують підвищеної уваги. Єврокомісар повідомив, що створення програми має бути завершене за кілька тижнів, а згодом, у кінці першого — на початку другого кварталу, планується провести конференцію інвесторів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!