Вибух у Харкові: 13 постраждалих, серед них 4 дівчини – Геращенко

Під час вибуху у Харкові постраждало 13 людей, четверо з яких дівчата від 19 до 24 років. Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook. За його інформацією, один потерпілий перебуває у вкрай важкому стані, шість — у важкому, ще шестеро отримали легкі поранення. За словами Геращенка, люди були поранені металевими осколками.

«Європа! США! Цивілізований, як Ви себе називаєте світ, які Вам ще потрібні докази того, що Путіна потрібно ізолювати як скаженого пса, коли він вже приніс смерть і кров у раніше далекі від лінії фронту українські міста?!», — зазначив Геращенко.

«Те, що відбулося сьогодні у Харкові побіля будівлі Московського районного суду — це заздалегідь спланований і підготовлений терористичний акт», — наголосив він.

Facebook Embed PostFacebook Embed Post

​​Прокуратура попередньо кваліфікує вибух біля суду у Харкові як «теракт».

За попередніми даними, вибуховий пристрій був закладений не біля входу у будівлю суду, а на території біля суду, повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута. За його словами, вибух пролунав, коли люди виходили з будівлі по завершенню судового засідання.

На місці інциденту працюють експерти-вибухотехніки та правоохоронці.

Twitter Embed TweetTwitter Embed TweetTwitter Embed Tweet

​​Упродовж останніх місяців у Харкові стались кілька вибухів — на залізниці, біля військових об’єктів та у кафе.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!