Керівники передвиборчих штабів кандидата на пост мера Одеси Е.Гурвіца причетні до подій 2 травня – А.Аваков

Арсен Аваков, в.о. міністра внутрішніх справ

До подій 2 травня в Одесі причетні багато політичних сил та діячів. Зокрема, серед них є керівники передвиборчих штабів кандидата на пост мера Одеси Е.Гурвіца. Про це на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

«Ведучу роль зіграли депутати Одеської міськради, співробітники міліції, їх рідні та місцеві активісти, зокрема, керівники передвиборчих штабів Е.Гурвіца (кандидат на посаду міського голови Одеси, колишній міський голова Одеси Е.Гурвіц – ред.)та сини відомих одеських правоохоронців»,- сказав він.

Нагадаємо, внаслідок подій в Одесі 2 травня загинуло 48 осіб і ще 250 травмовано. Наразі особи, які причетні до вбивства людей в Одесі та зафіксовані на відео, знаходяться у розшуку. Про це на брифінгу повідомив начальник Головного слідчого управління МВС Віталій Сакал.

«22 особи, які зафіксовані на відео і можуть бути причетні до вбивств людей під час подій в Одесі. вже ідентифіковано та вони знаходяться у розшуку»,- сказав він.

При цьому заарештованих у ході слідства щодо подій в Одесі вже 12 осіб.

Нагадаємо, 2 травня в Одесі відбулися масові протистояння між проросійськими активістами та прихильниками єдності України, в ході яких загинули більше 40 людей, ще понад 200 постраждали.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!