Р.Кузьмін пропонує обрати главу держави з випробувальним строком

Кандидат в Президенти України Ренату Кузьмін під час дебатів в ефірі Першого Національного телеканалу висловив думку, що главу держави слід обирати з умовою – випробувальним строком на три місяці.

На думку Р.Кузьміна Президент України повинен мати всю повноту влади та нести повну відповідальність перед народом за свої дії, бути підконтрольним, у першу чергу, громадянському суспільстві.

“25 травня ми отримаємо Президента, який цього не матиме. Ми отримаємо номінального главу держави, а не реального лідера нації… 25 травня, той кандидат, який отримає найбільшу кількість голосів повинен бути призначеним виконуючим обов’язки з випробувальним строком на три місця. Якщо ми побачимо, що цей виконуючий обов’язки не може впоратися, то ми не будемо за нього голосувати, а оберемо нового. Це чесний шлях для всіх нас”, — сказав Р.Кузьмін.

Він наголосив, що на виборах Президента слід обрати не нове прізвище, а нову систему влади, в якій буде сильний, але підконтрольний громадянському суспільству глава держави. Р.Кузьмін зауважив, що протягом багатьох років в Україні цього не було.

“Влада у Януковича була така ж як і у Кравчука. Але ви згадайте, що зробив Кравчук. Він віддав ядерну зброю і залишив нас на одинці з зовнішнім агресором. Кучма створив олігархічну систему влади, Ющенко вкинув країну у розруху та хаос, а Янукович довів до масових вбивств і втік з країни”, — вважає Р.Кузьмін.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!