Голову делегації України в ПАРЄ оберуть у п"ятницю

Члени постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи оберуть голову делегації у пʼятницю з-поміж двох кандидатур після ухвалення відповідного рішення коаліцією.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила перед початком засідання голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко.

«Сьогодні ця тема виявилася дуже дискусійною, і ми вирішили перенести це рішення на пʼятницю. Коаліція має визначитися, і ми у пʼятницю о 13 годині зберемося і остаточно затвердимо керівництво делегації»,— сказала Гопко.

Вона поінформувала, що на посаду голови делегації частина «Блоку Петра Порошенка» висунула Володимира Арʼєва, а частина «Народного фронту» — Георгія Логвинського. Окрім того, представник «Самопомічі» Олена Сотник запропонувала кандидатуру Сергія Соболєва, але він її зняв і сказав, що готовий продовжити роботу у моніторинговому комітеті.

За словами Гопко, оскільки голова Верховної Ради Володимир Гройсман тільки вчора підписав розпорядження про затвердження складу делегації, на обрання її керівників положенням відводиться 10 днів, «тобто до першої сесії 26 січня ми встигаємо».

Гопко також зазначила, що підготовчі процеси до поїздки делегації вже розпочато, зокрема, за її словами, Арʼєв «уже багато чого проробив для першої сесії відкриття».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!