Р.Кузьмін наголосив на необхідності розпустити Верховну Раду, винну у війні

Кандидат в Президенти України Ренат Кузьмін під час дебатів в ефірі Першого Національного телеканалу висловив думку, що Верховну Раду, винну у війні, яка іде в Україні, слід розпустити.

Р.Кузьмін пропонує розігнати цей склад парламенту, який винний у негараздах країни, у війні та беззаконні. Також вважає, що цей формат парламенту не потрібен Україні.

“Нам не потрібен цей формат, нам не потрібно 450 депутатів і 15 тисяч їх помічників. Їх слід ліквідувати. А гроші пустити на соціальні виплати”, — сказав він.

Загалом, політик вважає, що Україні слід побудувати таку систему влади, коли влада Президента буде більш потужною, ніж зараз, однак підзвітною та відповідальною перед населенням.

“Я за таку систему влади, яка дозволить людям контролювати чиновників, а чиновники повинні відповідати перед народом за те, що вони роблять. І Янукович, який керував Кабміном, він нібито керував всім, але фактично не був керівником нічого. Але якби президент керував Кабміном?.. Нехай Президент керує Кабміном і відповідає за те, що робить Кабмін. А у нас крайніх не знайдеш: Кабмін киває на Адміністрацію Президента, Адміністрація на Кабмін, прем’єр на Президента, Президент на прем’єра”, — вважає Р.Кузьмін.

Він нагадав, як змагалися за рейтинги прем’єр-міністр Юлія Тимошенко та Президент України Віктор Ющенко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!